ametüstKõige parem kristall magamistuppa on ametüst.

See ravib unetust, peletab eemale painajalikud unenäod ja puhastab väga hästi ruumi, aidates inimesel ärgata hommikul reipa, värske ning puhanuna. Ametüst ühendab inimest tema hingega ja arendab teadlikkust– eriti juhul, kui see kivi mõjub öösel une ajal, sest siis ei ole protesti- ja blokibarjäärid nii tugevad.

 

roosa kvartsOn veel üks kristall, mis magamistuppa hästi sobib, eriti juhul, kui seal magab abielupaar. See on roosa kvarts. Ta häälestab suhtuma üksteisesse hoolitsevalt ja õrnalt ning aitab hinge avada. Ajal, kui teie magate, hoiab ja suurendab roosa kvarts teievahelist armastust. Roosa kvartsi võite paigutada öölauale või patjadesse.

 

sardoonüksMagamistoas on parem hoiduda punastest, oranžidest ja mustadest kividest.

Vähemalt ei tohiks neid seal hoida pidevalt. Näiteks juhul, kui olete tugevalt külmetunud ja täiesti jõuetu, võite voodipäitsisse paigutada sardoonüksi. Niipea, kui te jõu ja tervise tagasi saate, tuleb sardoonüks eemaldada. Punased ja oranžid kivid mõjuvad organismile ülierutavalt ning seetõttu ei pruugi uni olla piisavalt sügav. Mustad kivid jällegi äratavad alateadvuse tumedama poole, mida me une ajal ei vaja. Säärane toime peaks olema teadvustatud ja lühiajaline, magamistuba selleks ei sobi.

3-7Ka lastetuppa tuleks kristalle paigutada läbimõeldult.

Lapsed on väga vastuvõtlikud ja tajuvad kristallide mõju palju teravamalt kui täiskasvanud. Lastetuppa sobib väga hästi merevaik. See pakub pehmet tuge arengule, andes pisut lisaenergiat.

Kui laps haigestub, siis võib lisada rohelisi kive: näiteks rohelise või puuahhaadi või siis nefriidi. Kui laps on terve, siis ei ole seda vaja.Väikese tüdruku tuppa võite panna ka roosa ahhaadi.

Eaka või nõrga tervisega inimese magamistuppa võib paigutada  nefriidi või jadeiidi. See nefriitsoodustab pikaealisust ja tervendab organismi.

Üldiselt ei tasuks magamistoas kristallidega  liiale minna: une ajal on inimene välismõjudele palju vastuvõtlikum ja vähem kaitstud, seepärast ei ole kasulik, kui eri kristalle on liiga palju.

Soovin Teile head energiat magamistuppa ja hubasust koju. Ärge unustage, et aeg-ajalt tuleb kive puhastada ja ka laadida 🙂

Allikas:http://healingstones.ru/kamni-dlya-spalni-i-detskoj.html

Foto

error: Content is protected !!