nefriitNefriit on elukivi.

Tervistav toime: Nefriidil on suur soojusmahtuvus. See tundub alati soe ja kokkupuude sellega on meeldiv. Kui see on asetatud maopiirkonda või neerude lähedale, siis toimib nefriit nagu kestvalt soojendav kompress või soe kott, mis valu vähehaaval ära võtab. Läänes nimetatakse seda „neerukiviks“, arvates, et see aitab kõige paremini neeruhaiguste ravimise puhul.

Nefriit normaliseerib vererõhu, parandab kopsude ja südame tööd, hoiab ära juuste kuivamise, tugevdab maksa, magu, südant, luid, kogu vereringesüsteemi, nägemist, kuulmist.
See kivi on suurepärane abinõu peavalude, pöörituse, ateroskleroosi, insultide ja silmahaiguste puhul.Nefriidist massaažirulle kasutatakse peavalu äravõtmiseks, arteriaalse vererõhu normaliseerimiseks, suguvõime suurendamiseks, näonaha kosmeetiliseks massaažiks eesmärgiga eemaldada kortsud ja ennetada naha lodevust. Nefriidimassaaž stimuleerib ja soodustab aju vereringet, võtab ära väsimuse.

Maagilised omadused: Nefriidil on tugev energeetika. See annab inimestele juurde pehmuse tunnetust, õiglust, pürgimist teadmiste, elumõõdukuse, julguse ja puhtuse poole. See soodustab õnnelikke muutusi, viib välja ummikutest. Seda soovitatakse nendele, kes soovivad muuta oma maailmavaadet ja eluviisi, inimestele, kes otsivad õpetust, valgustust.
Nefriidile omistatakse võimet anda elujõudu, tugevat tervist ja pikka iga. Idas peetakse nefriiti „võidukiviks“ ja suursugususe kiviks, amuletiks, mis kosutab elujõudu ja kaitseb kurja silma eest.
See toob õnne hasartmängudes, aitab äris ja finantsisfääris.

Nefriit täidab edukalt energiaga kõik tšakrad ja harmoniseerib Yin-Yangi suhte kõigis energiakehades, -kanalites ja -keskustes. Kõige märgatavamat mõju avaldab see tšakrale Manipura (ehk nabatšakra ) ja Anahata (ehk südametšakra), samuti tšakratele, mis on kooskõlas oma värviga.

error: Content is protected !!