tahan sind armastada“Ma tahaksin hoolitseda sinu eest, soovimata sind muuta.

Armastada sind, jättes su vabaks.

Tulla sinu juurde  – end peale surumata.

Sulle midagi kinkida – ootamata midagi vastu.

Osata sinuga hüvasti jätta – kartmata sind igaveseks kaotada.

Rääkida sinuga oma tunnetest – panemata nende eest vastutust sinu õlgadele.

Jagada sulle oma teadmisi – õpetamata sind.

Rõõmustada sinu üle sellisena, nagu sa oled.

Kui sinagi astud mulle vastu selliste tunnetega – saame teineteist rikastada”….

Kui tore on elada  täielikus vabaduses ja samal ajal harmoonias kõigiga.

Õlgadelt heitmata vastutust ja teineteise eest hoolitsemist, ja need ei ole orjaahelad ega teineteise piiramine, vaid oskus võtta enda peale midagi rohkemat kui lihtsad paljunemisfunktsioonid ja soo jätkamine.

Meie ego inimlikud tujud, mille täitmist me üksteiselt nõuame, on tühised ja võltsid võrreldes tõelise jõuga, mis on alati  vabaduse poolel. Ja see on oskus vastutada oma tegude ja meie igasekundiliste, -tunniste ja –päevaste valikute eest, mida me  pidevalt teeme. Meie valikute ja tehtud otsustega on läbi imbunud ja põimunud kogu universum, alates elu pisiasjadest ja lõpetades armastusega. Kuna inimene on sisult valik, see, mille ta valib, mida julgeb teha  ja milliseid otsuseid  vastu võtab – sellest kujunebki ta „saatus“

Vabadus on elukvaliteedi põhiline näitaja.

Vabaduse näitaja on ka see,  kas oleme teinud õige valiku, õiged otsused. Kas elame ja areneme õigesti või valesti. Seadus, mis valitseb universumis, on igavene areng, evolutsioon, hüpe ning enda ja kõige avamine, kuid seda ei saa olla ilma vabaduseta. Ja kui me ei ole vastuolus selle lihtsa ja igavese tõega, kui me ei teeni seda ja ei juhi end ning teisi selle juurde,  arendame me egoismi. Soodustame julmust, kohitseme end ja kogu oma reaalsust, lõigates ära vaimu allikast ja heites igavese oleviku oma tühise „mina“ illusioonide sügavikku.

Ja siis muutuvad mis tahes suhted, tunded, algatused, teod. Kõige ülevamad mõtted ja järeldused järjekordseks kontseptsiooniks, reegliks ja keeldude ning piirangute koguks. Nööriks kaelas, surnud punktiks,  viletsalt lõpetatuks ja juba elu ajal karistatuks. See on kannatuste ja vaevade tee, tee orjusesse.

Aga need, kes  nagu meie on tugevate soost – on koos vabad, puhtad ja üksteise vastu siirad, teeskluseta, vabad ja õnnelikud samal ajal ja kõikjal.

Neil pole üksteise eest midagi varjata, nad ei häbene midagi, sest neis pole valet ja vigu. Pole kahetsust.

Nad on õndsad ja realiseerunud, sest selline  hingede liit sarnastub universumi endaga, elab selle seaduste järgi, ei ole sellega vastuolus ja on looduse ning igavikuga  ühtne kõigis oma avaldustes,  kogu oma loomulikkuse täiuses, sügavuses ja ilus.

Selline liit on vankumatu ja mitte keegi ega mitte miski ei saa teed kinni panna inimestel, kes on ühendatud sellise liiduga!

See on selline elukvaliteet, millega elavad tõelised nõiad, targad, maagid, teadjamehed-naised. Ja see on ainus, mille nimel nad maailmas on.

Inimesed, kes on sellise liidu vastu – on juba enneaegu purustatud ja hävitatud, pihuks ja põrmuks tehtud, juba eluajal olematuses lahustunud…. see on vaid aja küsimus.

http://www.liveinternet.ru/

Image by Dorota Kudyba from Pixabay 

error: Content is protected !!