Arengufaas III.

teadlik inimenePealkiri räägib enda eest. Ma ei saa väita, et ärganud inimese elu on lihtne ja roosiline. Esiteks sõltub kõik sellest, kas ta on just alustanud oma teadliku inimese elu või on juba mõnda aega elanud teadliku inimesena.

Ärganud inimese algfaas algab sellest, et ta saab sisemise teadmise – tema ise vastutab kõige selle eest, mis tema ümber toimub. Tema ise vastutab 100% oma sõnade, tegude ja tulemuste eest. Ta ei otsi abi mitte väljastpoolt, vaid enda seest ja oma Kõrgemalt Minalt (kuidas keegi seda nimetab: Jumal, Taevas, Universum, Kõrgem Teadlikkus jne).

Lõpuks ometi hakkab ta kuulama oma intuitsiooni ja tegutsema selle järgi. Kui tal tekkib mõte, teostab ta selle kohe. Lõpetanud endale ja teistele valetamise, oskab ta ka tõde välja ütelda (hetkel mõtlen ma tõe all inimese enda tõde tema enda kohta. Kui aga tekib oskus rääkida teistele tõde ka nende endi kohta, siis on see juba kõrgem pilotaaž).

Sellist inimest ei huvita enam, mida teised temast arvavad, sest ta saab väga hästi aru, et ei ole võimalik kõigile meele järele olla ja alati leidub keegi, kellele sa ei meeldi.

Kui peaks tekkima mingi (mitteteadliku inimese jaoks ebanormaalne) olukord, siis ärganud inimene võtab seda lihtsa faktina. Tal ei tekki mingeid emotsioone  ja aju ei hakka genereerima dramaatilisi stsenaariume ning see omakorda aitab tal kohe aru saada, kuidas toimida.

Selliseid asju nagu hirm, paanika, ebakindlus, valetamine ei eksisteeri enam selle inimese elus. Sest ta juba teab, miks üks või teine asi toimub ja kuhu viib. Päriselt, sellisele inimesele ei ole mõtet valetada –  ta lihtsalt naerab teie valetamise peale, sest ta teab, et valetate. Muide, teadliku inimest ei ole võimalik endast välja viia, mida iganes te selleks ka ei teeks. Tema sees on täielik rahu ja armastus iseenda ja teiste inimeste vastu.

  • Ta ei aja raha taga ehk ta ei tee mitte midagi raha nimel. Ta on, kes ta on, teeb, mis iganes tahab teha, ja see tõmbabki inimesi tema poole.
  • Tema suust ei kuule te kunagi, et te ei ole piisav või ei ole veel vajaliku tasemeni arenenud või  käitute halvasti või “ Mina aitasin sind, aga sina oled kõik ära rikkunud“….
  • Ta ei võrdle kedagi kunagi ei enda ega kellegi teisega.
  • Ta ei pane mitte kunagi teid ennast halvasti tundma. Kui aga inimene ei suuda ise informatsiooni vastu võtta ja solvub, siis on see ikkagi inimese enda teema.
  • Ta teab, et mitte keegi ei ole teisest parem ega halvem ja et igaühel meist on oma tee, mida käia. Ja mitte ükski olend ei tohi teise olendi vabast tahtest üle astuda ega oma tahet teisele peale suruda.

Ärganud inimene ütleb alati asju otse välja, selleks peab valmis olema.

Lõpuks tahan öelda:

„Kallis olend, kes sa seda praegu siin loed, palun ärka üles ja pöördu enda poole tagasi! Vajalik informatsioon imelise elu elamiseks on olemas sinu sees! Kuluta oma energiat nende teadmiste üles leidmiseks enda seest, mitte selleks, et ära anda see kellelegi teisele, kes lubab sind korda teha. Keegi ei saa sind korda teha peale sinu enda. Teine võib sulle ajutist tuge ja abi pakkuda, vastutasuks suurt raha või sinu energiat küsides, aga see on ka okei, sest muidu sa ei areneks.

Lõppude lõpuks peaksid sa ikkagi välisest abist lahti laskma ja leidma iseennast ning oma väe iseenda seest! See on sinu sees ja ootab, millal sa lõpuks seda kasutama hakkad.“

Jätkuvalt rõõmu ja teadlikkust!

-Delia (5. detsember 2019)
Photo by Jason Hogan on Unsplash

Arengufaas I: Loe SIIN

Arengufaas II: Loe SIIN

error: Content is protected !!