püramiidLäbikumaval seleniidil on väga peen vibratsioon ja see toob meeltesse selgust, avab kroon- ja kõrgema kroontsakra ning pääseb ligi Inglite teadvusele ja kõrgemale juhatusele. Puhas seleniit annab ühenduse valguskehaga ja aitab ankurdada seda Maa vibratsioonidesse.

Seleniit on rahulik kivi, mis toob kaasa sügava rahu ja on suurepärane vaimses töös.

Igal inimesel, kes hoiab peos tükki puhta vibratsiooniga seleniiti, tugevnevad telepaatilised võimed.

Seleniiti saab kasutada kaitsva võre moodustamiseks maja ümber, luues sel kombel ohutu ja rahuliku ruumi, mis ei lase sisse välismõjusid- kasutada maja nurkades ( seespool). Majja paigutatud suur seleniiditükk kindlustab rahumeelse atmosfääri.

Seleniitvardaid saab kasutada selleks, et olemusvorme aurast lahti haakida või takistada midagi välist oma meelt mõjutamast.

Psühholoogiliselt soodustab seleniit arusaamist ja taipamist. Mentaalselt selgendab see segadust ja abistab sügavama pildi nägemises. See toob teadlikku mõistmist alateadvuse tasandil toimuvast. Seleniit on ettearvamatute emotsioonide võimas hajutaja ja stabiliseerija.

Raviomadused: Seleniit joondab lülisammast ja edendab paindlikkust. See aitab langetõvekrampide puhul. Kivi neutraliseerib amalgaam-hambaplommidest tekkivat elavhõbedamürgistust ja pöörab ümber vabade radikaalide mõju. See on oivaline kristall imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel.

Oranžikaspruun kivi toob maa peale inglite energiad ja abistab Maa tervendamises.

Sinine vaigistab kolmandale silmale paigutatuna üleliigset mõtlemist, kergendab meeleloba vaigistamist meditatsiooni ajal ja paljastab kiiresti probleemi olemuse.

Roheline annab tuge püüdlemisel kõige kõrgema hüve poole.

Kalasaba-seleniit tervendab närve. See on ülimalt rahustav, stabiliseerib emotsioone ja hajutab pinget.

Kõrberoos aitab hajutada programme, mida olete ise enda peale pannud ja mis on liiga kaua käinud. See laseb niisuguse programmi vabaks ja annab tuge sobiva asenduse leidmisel. Seda saab kasutada eesmärgi kinnituse tugevdamiseks.

Paigutamine: Hoidke peos või paigutage ruumi nurkadesse.

-Judy Hall (Kristallide piibel)
Photo by Delia

error: Content is protected !!