Kas mees võib naise õnnelikuks teha?

Sellele küsimusele võib vastata nii „JAH“ kui EI“.

Kas mees võib naise õnnelikuks teha„JAH“, sest kui naine on juba algusest peale õnnelik, pean silmas seda, et ta on enesekindel, hindab ja armastab ennast, suhtub armastusega ümbritsevasse. Kiirgab sisemist valgust ja headust, oskab rõõmu tunda pisiasjadest ning ei muutu igast väiksest ebameeldivusest apaatseks, siis sellist naist tahab mees veel rohkem õnnelikuks teha.

Teadlik mees mõistab: mida õnnelikum on naine, seda parem on tal endal. Tal on kergem raha teenida ja olla džentelmen, kui kõrval on rahu, mõistmine ja armastus.

„EI“ seepärast, et pole võimalik teha õnnelikuks seda, kes tunneb end õnnetu ohvrina. Kuidas mees ka ei püüaks, kui palju kinke ei teeks, aga kui naine ei oska vastu võtta ja  tänulik olla, siis vabandage mind….! Igavene sisemine rahulolematus ja tarbijalik suhtumine mehesse lõpeb nii või teisiti abielu lagunemisega!

Mees  ei pea tegelikult naise heaks midagi tegema.

Kui ta käitub rüütellikult, siis ainult seepärast, et ta ise seda tahab. Talle meeldib see tunne, mille rõõmus, õnnelik ja tänulik naine temas esile kutsub. See tunne annab talle jõudu ja teadmise, et tema on naise elus kõige parem, ning see annab omakorda inspiratsiooni ja ideid, kuidas naist õnnelikuks teha.

Siiski, kui daam arvab, et mees on talle midagi VÕLGU ainult seepärast, et ta on  naine, siis on see suur eksiarvamus. Mehe süda sulgub. Isegi ühised lapsed ei suuda teda naise kõrval hoida. Ja põhjuseks on õrnema soo suutmatus rääkida südame kaudu. Nii kui  õrnem sugu hakkab rääkima mõistuse keeles, lihtsamini väljendudes, hakkab oma mehele pinda käima, lakkab mehe süda avanemast ja tal kaob soov oma daamile meelehead teha. Seejuures võib naine olla suurepärane ema, oivaline perenaine, vastupandamatu armuke, kuid fakt jääb faktiks –  kui ta ei oska mehega rääkida südame keeles, siis pole tähtis, milles ta veel suurepärane on.

Ühes oma artiklis kirjutasin inimeste vastastikmõju kolmest keskusest. Kui naisel (domineeriva naiseliku energiaga) võivad kõik kolm keskust töötada ühel ajal, siis mehel töötavad need eraldi. Teisisõnu, mees ei saa armastada, kui ta töötab. Sel hetkel on kõik ta mõtted koondunud tööprotsessile. Ta aju on koormatud mitmesuguste ülesannetega, mis tahavad lahendamist, ja ta ei saa sel hetkel kuidagi oma daami armastada. Kui aju on pinges, siis pole tunnetel kohta. Nii on see ka olukorras, kui mees on seksuaalselt erutatud – ta ei saa töötada, sest primaarne on soov vabaneda pingest vastastikmõju esimeses keskuses.

Millal siis mees armastab? Vastus on lihtne: kui ta aju puhkab!

Ta aju puhkab siis, kui ta koju tulnuna näeb oma armastatu säravat nägu, tunneb  kodusoojust, mis loodud selleks, et tema saaks lõõgastuda. Kodust väljas on mees kui sõjas – ta mõtleb, otsustab, saavutab. Koju tulnud, tahab ta lihtsalt puhata ja mitte vaevata ajusid olmeprobleemidega. Ja ta ootab oma naiselt tuge ning kinnitust, et tema on see kõige parem, kõige targem ja ta püüdlused pole asjatud.

Kas mee võib naise õnnelikuks teha

Aga nüüd kujutlege, et mees tuleb koju ja seal ootab teda  fuuria, käes taignarull, ja mis kõige hullem, suits hambus. Pole mees jõudnud veel üle lävegi astuda, kui kuuleb etteheiteid, et ta on tahtejõuetu, hädavares, teenib vähe ja üleüldse pole millekski võimeline. Siin ei sulgu üksnes süda, vaid kukub kogu sisemus pauguga kinni ning ei tahagi enam mitte kunagi mitte midagi teha.

Nii et daamid,  armastage oma mehi südamega, mitte peaga! Ja alustuseks õppige olema naine selle sõna otseses mõttes! Ei ütle ju õige naine oma armastatule, et see on hädavares, ei hakka võrdlema teistega. Ta usub alati, et tema kõrval on tõeline kuningas, kes on tark, helde, hooliv, vastutustundlik, keda võib ja, mis peamine, tuleb usaldada ja uskuda, hoolimata kurjadest keeltest, kes mürki pritsivad. Ta ei sea iialgi kahtluse alla oma mehe väärikust ja jääb talle truuks kaaslaseks isegi siis, kui tekivad ebameeldivused. Niisiis, millise naise võib mees õnnelikuks teha ja millise nimel on ta nõus vaeva nägema?

Avatud ja armastavaid südameid teile.

-Delia

1 Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash
2 Photo by Raamin ka on Unsplash
error: Content is protected !!