saatuse saadikSaatuse saadik ilmub eikuskilt su elu väga keerukal hetkel, tirib su välja probleemipuntrast, millesse oled takerdunud, ja viib ellu su kõige salajasemad soovid.  Ainult hetkeks, ainult selleks, et sul tuleks meelde, kes sa tegelikult oled. Saatuse saadik annab su iseendale tagasi ja viib vaimse arengu kõrgemale tasemele, laseb su seejärel vaikides lahti.

Ei lähe ära, vaid laseb lahti , sest teab, et nüüd oled valmis oma õnne kohtama ja vastu võtma!

Ta tuleb ootamatult, kuid te mõistate esimesest pilgust, et olete tuttavad. Ei, te pole selles elus kohtunud, see-eest olite eelmistes eludes korduvalt koos olnud. Vähe sellest, see inimene võis end ilmutada unenäos nädal või kaks enne kohtumist. Sel viisil andis ta märku, et ilmub varsti teie ellu. Juba esimesel kohtumisel tõmbuvad teie kehad magnetina teineteise poole ja te tunnete midagi väga kallist ja ülimalt tuttavat. Kui selle hetkeni oli teie keha kannatanud krooniliste selja-, pea-, liigesvalude ja muude tõbede käes, siis nii kui te kehad kokku puutuvad, on kõik hädad kui käega pühitud!

Kohtumise esimestest sekunditest hakkab ta teid täitma uue eluenergiaga – asendamaks valede otsuste langetamise ja oma intuitsiooni eiramise tõttu ära raisatud energiat, mis tõi kaasa võimetuse siit hädaorust iseseisvalt välja rabeleda.

Peab märkima, et saadik ei tule kõigi juurde! Ta tuleb vaid siis, kui mülkasse vajunud inimene püüab ise oma elu muuta, vaimselt areneda, teadvust avardada, kuid tal ei tule see välja, kuna ta on nii kaua ENDAST eemal olnud. On unustanud, kes ta on, mis talle meeldib, unustanud oma mõtted, maitsed, soovid. Kui inimene püüab midagi muuta, kuid tal ei piisa selleks sisemisi teadmisi, siis tulebki seesama saatuse saadik, kes aitab kõiges selgusele jõuda.

Võimalik, et pärast kohtumist otsustate juba järgmisel päeval koos elama hakata. Ja see tundub teile loomulik, nii nagu peakski olema. Võib selguda, et olete täiesti erinevad, kuid see pole takistus -vastupidi, te hoopis täiendate teineteist.

Esimesed 3-5 kuud täidab teie elu romantika ja unustamatu õnnetunne. Olete kogu aeg koos, pilku teineteiselt lahti saamata unistate tulevikust, teete ühiseid plaane, ostate maja, mis saab teile puhkepaigaks. Te armastate seda maja väga, iga pisiasi kannab seal armastuse ja terviklikkuse energiat, sest just tänu sellisele energiale saab teie endi kätega kõik tööd majas tehtud.

Saatuse saadik tuleb meie ellu ülesandega ja esimesed 5 kuud täidab ta meid eluga. Kuid pidevalt meie sisse energiat „pumbata“ pole ta peamine ülesanne. Ta ülesanne on õpetada meid tegema seda iseseisvalt, aidata taastada energiavoogu meis endis, aktiveerida sünniprogramme ja loomulikult toetada meid kõigis neis enesetervendamise protsessides, kui raevutsed ja lähed vihast, armukadedusest, toimuva mittemõistmisest hulluks. Need 5 kuud annab ta meile energiat selleks, et meil oleks jõudu selle kõigega toime tulla. Aga selleks et tunnetada, mõista, leppida, andestada ja lõpuks elu armastama hakata, on tõesti VÄGA palju eluenergiat vaja.

Kuidas saadik läbitöötamise programme aktiveerib?

Ta on lihtsalt see, kes ta on, endale truudust murdmata. Ta justkui ei tee eriti midagi, kuid selle mittemidagitegemisega ta just liigutabki mägesid paigast…

6. – 18. kuuni toimub konkreetne töö enda kallal kõige erinevamaid tehnikaid, teraapiaid, kursuseid, konsultatsioone kasutades (kuid kõigil ehk ei ole kõik nii keeruline). Pärast seda hakkad mõistma oma olemust ja muutuma selleks, kes oled juba ammu tahtnud olla – iseendaks. Enamikul juhtudel võib olla nii, et kahe aasta pärast tunned, kuidas lämbud nende suhete käes ja tahad pääseda vabadusse, kuid mitte selleks, et astuda uude suhtesse, vaid selleks, et nautida OMA tunnetatud elu. See pole egoism. See on rõõm elust ja universumi seaduste mõistmine.

Tegelikult ei saadeta saadikut ainult teile. Tuleb välja, et ka saadikul oli vaja teiega kohtuda, sest temale olite selleks saadikuks teie! Tähendab te olete mõlemad teineteisele vajalikud!

Võib-olla kellelegi tundub, et jutt käib sugulashingedest. Kuid minu arvates pole see nii. Sugulashinged võivad olla nii mehed kui naised ning nende roll on pigem toetada ja mõista. Neid võib mingil ajahetkel korraga mitu olla. Üldiselt nendega ei elata koos. Nad tulevad ja lähevad. Mõned jäävad pikemaks ajaks, mõned ei jää. Nad ei aktiveeri meis ei karma- ega sünniprogramme ega vii meid kunagi endast välja.

Aga saatuse saadik on alati vastassoost (ühesoolistel on veidi teisiti). Te hakkate koos elama ja üksteisele närvidele käima ning palavaid pisaraid valama. Mitte selle pärast, et te ei armasta teineteist, vaid vastupidi, teid võivad siduda vägagi sügavad tunded. Ärritus tekib alateadlikult, te ei mõista iga kord, miks nii juhtub. Kuid see ongi saadiku ülesanne – ajada teid raevu selleks, et viimaks seisaksite oma deemonitega silmitsi.

Kui sugulashingedest on kerge lahkuda, siis saadikust väga raske. Esialgu ei saa te temalt mõtteid eemale. Tuleb aegu, kui lämbute pisaraisse – see on ajutine! Teadke üht: ta jääb teie südamesse alatiseks! Te hakkate teda suure tänutundega meenutama selle eest, et ta tõi teid elule tagasi, näitas, kui ilus, lahke ja tore inimene te olete, millist elu võite elada, kui jääte endale truuks igas olukorras, ja kuidas te tegelikult võite inimesi tingimusteta armastada.

Pärast saadikut tuleb teie ellu uus inimene, aga seda tingimusel, et olete oma programmid läbi töötanud ja harmoonia leidnud, meheliku ja naiseliku energia tasakaalustanud, sisemise lapse tervendanud. Tingimata vastassoost. Tunnete ta kohe ära! Ja temaga on kõik hoopis teisiti. Teadlikkus, rõõm ja kergus … kuid see on juba teise artikli teema.

-Delia

Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Samal teemal: Miks lagunevad perekonnad ehk tervitus surnud esivanematelt

error: Content is protected !!