suitskvartsSuitskvarts toob inimese tagasi maa peale. Tema kitsa ja kiire toimega energia tõmbab oma kandja tagasi iseendasse ning võib ülemäärases hulgas muuta mõned isikud isegi süngemeelseteks. Mida tumedam kvarts, seda maandavam. Ta on füüsilise ja materiaalse tasandi kivi. Sobib hästi inimestele, kel on elav fantaasia, kuid raske anda endale selgesti aru oma kehast ja tundemaailmast. Muudab tunded püsivamateks ning iseenese kehas olemise turvaliseks.

Suitskvarts lisab füüsilist jõudu ja aitab oma mõtteid ning ideid teostada. Sobib oivaliselt, kui töötatakse negatiivsete energiate keskkonnas, sest hajutab määrdunud jõude ning moodustab aura ümber kaitsekilbi. Kivi viib kehast välja vibratsioone, mis ei haaku inimese hingelise seisundiga. Muudab kandja tugevamaks ja püsivamaks, aidates inimesel kahe jalaga maa peale toetuda. Hea tasakaalustaja äkiliste muutuste puhul ja sobib neile, kes kalduvad põgenema tegelikkuse eest.

Mentaalselt edendab suitskvarts positiivset, pragmaatilist mõtlemist ja seda saab kasutada ennustamisel, et anda selget taipamist ja neutraliseerida läbikukkumishirmu. See lahendab vastuolusid, edendab keskendumist ja vähendab suhtlemisraskusi.

Suitskvarts on iseäranis tõhus alakõhu, puusade ja säärte vaevuste korral. See leevendab valu, kaasa arvatud peavalu ja teeb head sigimiselundkonnale, lihas- ja närvikoele ning südamele.

Pange kivi valutavale kohale, et valu lahustada. Suunake teravik kehast eemale, kui tahate negatiivseid energiad välja tõmmata, ja keha poole, kui tahate energiat juurde saada.

-Judy Hall
Foto: https://jewellerymag.ru/gems/semi-precious/smoky-quartz/

error: Content is protected !!