turmaliinTurmaliin puhastab kõrvalistest ainetest ja muundab tiheda energia kergemateks vibratsioonideks. See maandab vaimset energiat, selgendab ja tasakaalustab kõiki tšakraid ning moodustab kaitsva kilbi ümber keha.

Turmaliin on šamaanide kivi, mis toob kaitset rituaalide ajal.

Looduslikust turmaliinist vardad on kasulikud ravitsemisvahendid. Need selgendavad aurat, kõrvaldavad blokaade, hajutavad negatiivset energiat ja näitavad spetsiifiliste probleemide lahendust.

Psühholoogiliselt abistab turmaliin enese ja teiste mõistmist, viies teid sügavale iseendasse, edendades eneseusaldust ja vähendades hirmu.

See hävitab igasuguse ohvriks olemise tunde ja tõmbab ligiinspiratsiooni, kaastunnet, tolerantsi ning rikkust.

Vöödid piki turmaliini külgi suurendavad energiavoogu, muutes turmaliini oivaliseks tervendavaks, energiat suurendavaks ja blokke eemaldavaks kiviks.

Must turmaliin:

Kaitseb mobiiltelefonide kiirguse, elektromagnetilise kiirguse, psüühiliste rünnakute, loitsude ja pahasoovijate ning igat liiki negatiivsete energiate eest. See kaitseb nõdrameelsuse eest, tugevdab immuunsüsteemi,  ravib düsleksiat ja artriiti, pakub valule leevendust ja korrastab lülisammast. Kandke kaelas või pange enda ja elektromagnetkiirguse allika vahele.

Sinine turmaliin (indigoliit):

Aktiveerib kurgu- ja kolmanda silma tšakrat ning stimuleerib vaimse vabaduse tungi ja eneseväljenduse selgust. Kivi edendab keskkonnaga harmoonias elamist ja on suurepärane abivahend ravitsejatele, sest takistab negatiivsuse külgekleepumist. Sinine turmaliin toob kasu hingamis- ja immuunsüsteemile ja ajule, korrigeerib vedelike tasakaalu, ravib neere ja põit, harknääret ja kilpnääret ning krooniliselt valusat kurku.

Pruun turmaliin (draviit) soodustab kogukonnavaimu ja sotsiaalset kohustumist. pruun turmaliin laseb teil end suures grupis hästi tunda. See kivi tervendab halvasti toimivaid peresuhteid ja tugevdab empaatiat. See ravitseb seedehäireid ja nahahaigusi ning stimuleerib kogu keha uuenemist.

roheline turmaliinRoheline turmaliin (verdeliit) on suurepärane tervendaja ja sellest on abi visualisatsioonil. See avab südametšakra, edendab kaastunnet, õrnust, kannatlikkust ja kokkukuuluvuse tunnet. See hoolitsev kivi toob tasakaalu ja elurõõmu. Rohelise turmaliini abil on inimene võimeline nägema kõiki võimalikke lahendusi ja valima neist välja kõige konstruktiivsema. See magnetiseerib kandjat ligi tõmbama õitsengut ja küllust. Roheline turmaliin saab jagu isakujuga seotud probleemidest. Ravitseb silmi, südant, harknääret, aju ja immuunsüsteemi, muudab kaalus allavõtmise kergemaks, leevendab kroonilise väsimuse sündroomi ja vähendab kurnatust. Kasulik hüperaktiivsetele lastele.

-Judy Hall

Image by Anne Marie McCormack from Pixabay 

error: Content is protected !!