Jaroslav Samoilovi postituse katkend…

Millised mehed on sinu ümber: Suhtesandid, Iludused või Tõelised?

suhtesandid iludused või tõelised…Oma programmides ja seminaridel räägin põhiliselt naistest, mistõttu võib kujuneda väärarusaam, nagu arvaksin, et arenema ning muutuma peavad ainult neiud ja naised. Ei ja veel kord ei. Lihtsalt meeste kohta on mul väga lihtne seisukoht. Ma näen kõigest kolme  tüüpi meest:

– Suhtesandid
– Iludused
– Tõelised

Enne kui vastata küsimustele „kas on mõtet suhet päästa?“, „miks ta ei vasta esimesena?“, pead selgusele jõudma, milline mees su kõrval on. Või kui sa ei ole kellegagi suhtes, siis milliseid mehi sa tavaliselt ligi tõmbad?

Suhtesant teeb sind õnnetuks.

Ta parasiteerib sinu energial, teenib vähe või isegi sinust vähem. Ta kaebleb, viriseb, sõltub ema arvamusest, ei suuda millegi eest vastutada. Sa tahaksid teda muuta. Sa võid isegi mõelda, et asi on sinus, ja süüdistada kõiges ennast.

Iludus hoiab sind illusioonide kütkes.

Ta vajab pidevat tähelepanu, oskab neidudes tundeid äratada. Ja paljud arvavad, et just see ongi armastus. Pole tähtis, kas see on suhete algus või  on asi juba tõsine. Milline on nende loogika? Naised tunnistavad nende ilu. Neid armastatakse selle eest, millised nad JUBA on. Kas on veel midagi vaja teha? Raha teenida, kaitsta? Milleks? Nad vajavad pidevat hasarti, emotsionaalset pinget, tahavad olla tähelepanu keskpunktis. Isegi kui alguses on kõik hästi, siis aasta või paari pärast kaovad emotsioonid lõplikult ja nad hakkavad otsima tundeid kusagilt mujalt.

Tõeline tahab teha sind õnnelikuks.

Mitte selle pärast, et ta on selline tore altruist, vaid selle pärast, et mehelikud võitjainstinktid teevad talle selgeks lihtsa matemaatika…Mida õnnelikumaks ta teeb naise, seda rohkem energiat ja tuge saab ta võitudeks ja saavutusteks. See ongi mehe ja naise suhete sünergia, kus 1+1=11.

-Jaroslav Samoilov

Photo by Joel Bengs on Unsplash

error: Content is protected !!