Roosa kvartsRoosa kvarts on tingimatu armastuse ja lõpmatu rahu kivi. See on kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall, õpetades armastuse tõelist olemust. See puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust.

Kui te soovite armastust ligi tõmmata, pole vaja kaugelt otsida-vaadake roosa kvartsi poole. Voodi kõrvale või kodu suhetenurka paigutatuna on see nii tõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja, et sageli on vaja lisada rahustamiseks ametüst. Olemasolevates suhetes taastab seeusalduse ja harmoonia ning julgustab tingimatut armastust.

Emotsionaalselt on see kõige peenem ravitseja. Lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muundades emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta, leevendab see sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest. Kui te pole kunagi armastust tunda saanud, avab roosa kvarts teie südame nii, et muutute armastusele vastuvõtlikuks. Kui olete armastanud ja kaotanud, lohutab see teid teie leinas. Roosa kvarts õpetab Teile, kuidas iseennast armastada. Te ei saa vastu võtta teiste armastust ega neid ka ise armastada, kui te ei armasta iseennast. See kivi aitab iseenesele andestada ja enesega leppida ning äratab eneseusaldust ja enesehindamist.

Ta tugevdab südant ja vereringet ning kõrvaldab ebapuhtused kehavedelikest. Harknäärmele paigutatuna abistab roosa kvarts rinna- ja kopsuprobleemide puhul. See tervendab neere ja neerupealiseid ning leevendab peapööritust.

Pange see südamele, harknäärmele või toa suhetenurka.

-Judy Hall
Image by Hans-August Beer from Pixabay 

error: Content is protected !!