lapsUue aja lapsed ja haigused.

Kui lapsel on tekkinud ekseem, allergia või kõrge temperatuur, siis viitab see asjaolule, et ema energiatase on liiga madal  lapse omaga võrreldes ja ta energiatihedus ei sobi kokku lapse omaga.

Kui laps on tihti haige, peavad vanemad järele mõtlema ja hoolega haiguste põhjusi tähele panema. Kõige tihedamini on laste haiguse põhjuseks vanematevaheliste suhete ebakõla ja nende isiklikud probleemid.

Paljudel lastel tekivad kuulmishäired. Nad on sunnitud pidevalt oma energiatihedust vähendama, et sobitada see vanemate energiaga. Seda võib võrrelda olukorraga, kus kedagi teiste inimestega suhtlemiseks pidevalt meresügavustesse sukeldatakse, arvestamata, et seal on hoopis teistsugune rõhk.

Palavik ja tsükliliselt ning tugevalt tõusev  kehatemperatuur annavad märku sellest, et toimub lapse energiataseme taastumisprotsess. Sel viisil normaliseerub lapse tavapärane vibratsioonisagedus. Kui ümbritsevad inimesed „kopeerivad“ ehk teisisõnu varastavad laste puhast energiat, alandades seejuures vibratsioonitaset ja pidurdades lapse kõikvõimalikke sisemisi protsesse, siis polegi muud iseravimise võimalust kui kõrge temperatuur ja palavik.

Eakad inimesed saavad suurt energeetilist kasu suhtlemisest uue aja lastega. Nad loodavad laste arvelt vaistlikult, ise seda teadvustamata, lisaenergiat saada ja säilitada selge mõistuse pikemaks ajaks. Annavad ju lapsed oma energiat ära puhtalt armastusest inimeste, vanemate vastu ja nad ei mõtle, et see võib viia haigestumiseni, juhul kui keegi täiskasvanuist ei oska seda lapse hindamatut kingitust vastu võtta.

-“Kristall-lapsed, indigolapsed ja uue ajastu täiskasvanud”

Photo by TOMMY VAN KESSEL on Unsplash

Samal teemal:

Kristall-lapsed

Indigolapsed

Kristall-Kuldsed lapsed

error: Content is protected !!