Mis hävitab suhted?

Mõni aasta tagasi seadsin endale eesmärgi kohata õnnelikku naist, kas või ühtainustki.

Seejuures pidi see naine tingimata olema  juba eos kõigi tõeliselt õnneliku naise omadustega: selline, keda poleks elu õpetanud, kes poleks käinud läbi tule ja vee, vaid oleks sünnist saati õnnelik. Niisugune soov tekkis huvist sellise naise elu vastu ja küsimusest „Mida ta teeb või ei tee suhetes meestega teisiti kui tavalised daamid, kes ainult unistavad õnnelikust elust?“

Mis hävitab suhted. Tugev naine.

Mu suureks pettumuseks ei ole mul õnnestunud teda kohata. Kuid otsingute ajal tutvusin ma imeliste olenditega, kes tänu elukogemusele ja puhkenud naiselikkusele lasid oma ellu selle tabamatu naiseliku õnne. Need jumalannad olid  kehaehituselt, välimuselt, hariduselt täiesti erinevad. Kuid nad olid meestest vaimustatud. Neile on mees inimene, kellele pole miski võimatu! Nende silmis põleb kireleek, nende liigutustest hoovab rahu ja graatsiat, nende kõne on kui mõõdetud.

Õnnelike naiste ja õnnelike suhete saladus on minu arust täiesti lihtsates asjades. Kuid miks 99% naistest ei tea seda või teavad, aga seejuures teevad  vaistlikult kõike vastupidi.

Tuleb lasta mehel olla mees!

Kuid mis toimub ümberringi? Jah, ajalooliselt on nii kujunenud, et mehi on sõdade tõttu olnud vähem kui naisi. Naised on leseks jäänud ja neil on tulnud majapidamise ja väikeste lastega ise hakkama saada ning veel kolmel töökohal töötada. Naised on olnud kui veohobused – väsimusest, hirmust ja üksindusest kustunud pilguga. Tõenäoliselt pole neil naiselikkusest  olnud aega mõeldagi ja kõige selle tulemuseks on tänapäeva naise kõikumatu veendumus, et ta saab ise kõigega hakkama. Kuid meenutagem, et kakelda, kaitsta, ellujäämise eest võidelda on algselt olnud ikka meeste asi, aga naise roll on olnud kodukollet hoida. Mees on toitja, aga naine hoidja. Mees on vallutaja, aga naine tänulik ja leebe muusa.

Vead, mida naised teevad:
  • Laenavad meestele raha, maksavad nende arveid, võtavad enda peale nende rahalised kohustused.  Tõsiselt, daamid,  kas see tõesti tõmbab teid käima? Kas see täidab teid energiaga, kas te muutute sellest seksikamaks, rahulikumaks, harmoonilisemaks? Või löövad teil tõepoolest sellest silmad särama??? Tõeline mees ei lubaks iialgi teil nii käituda! Esiteks, teadke, see võib teda solvata, mille tagajärjel kaotab ta huvi teie kui naise vastu, kuna te näitate talle kujundlikult, et ei pea teda meheks, ei usalda teda ega näe temas väärilist partnerit. Teiseks, niisugune käitumine meelitab ligi selliseid mehi, kes ei taha oma tegude eest vastutada ja ainult rõõmustavad selle üle, et nende kõrval on selline „tugev ja mehine“ naine, kes kõigega toime tuleb.
  • Ajavad alati oma õigust taga ja targutavad. Isegi kui teil on viis kõrgharidust ja te tõepoolest oskate torusid parandada, siis jumala eest, pole vaja seda väljanäitusele panna. Lõppude lõpuks ei ela ta ju koos meesterahvaga. Ajusid ragistada saab ta ka tööl. Ja teie targad nõuanded viivad ta endast välja, kuna nendes nõuannetes kuuleb ta ainult seda, et ta pole mitte millekski võimeline. See on temale kõige otsesem alandus. Kas pärast seda saab juttu olla romantilisest õhtust?
  • Püütakse meest teenindada, jättes enda hooletusse. Orjus on ammu kaotatud ja tegelikult pole mehele vaja teenijannat, vaid naist, kes – tsiteerin miljonäri sõnu –„oskab arukalt mu teenitud raha kulutada, olla rõõmsameelne ja hoolitsetud, mind imetleda ja minusse uskuda.“ Mis te sellest arvate?

Tulemus: naine on siis õnnelik, kui teab, mida tahab. Kui on enesepiisav, absoluutselt aus ja iseendale ning oma intuitsioonile truu. Ta usaldab meest ja on veendunud, et ta mees on maailma parim. Ta oskab oma mõistuse välja lülitada (aju, loogilise mõtlemise) ja ei kannata nuhikompleksi all. Oskab pisiasjadest rõõmu tunda, räägib oma tunnetest, oskab küsida, vastu võtta, tänulik olla. Ka hindab ta oma meest ja ei sattu hüsteerikasse, kui sel on tööl ebameeldivusi.

Kui naine on õnnelik, tõmbab ta väärilisi mehi magnetina ligi.  Kui mees teie kõrval rahuneb ja tahab teile kingitusi teha, siis olete õigel teel. Kui ta aga ärritub ja on pinges, siis tuleb oma õnnelikke suhteid puudutavad veendumused üle vaadata ning otsida võimalust omandada naiselik kõrgharidus.

Naeratage sagedamini ja olge õnnelik!

-Delia

Photo by Rick J. Brown on Unsplash

error: Content is protected !!