armastav naineIga naine tahab olla naiselikult jõuline.

Ehk selline, kellel on võimas naiselik energeetika, kes on kütkestav ja  tajub oma naiselikke ressursse, kas pole nii?

Me teeme palju selle nimel, et läheneda sellele eesmärgile: saada harmooniliseks, naiselikuks, terviklikuks, seesmiselt rahulikuks. Meile on tähtis olla naiselikult  jõuline, et meie kõrval oleks mehelik mees: mehelikult tugev, vastutustundlik, turvatunnet pakkuv ja truu. Just meie naiselik energeetika ja selle tugevus võimaldab mehel jääda truuks ning mitte ammutada energiat kõrvalt ehk teistelt naistelt.

Aga veel tahame olla naiselikult  jõulised, et suuta elutakistustega arukalt ja rahulikult silmitsi seista, õppida neist,  ja mitte viia end närvivapustuse äärele.

Me tahame saada naiselikult jõuliseks, et meil jätkuks kannatust, armastust ja vastupidavust kasvatada oma lapsi helluse ja aktsepteerimise õhkkonnas, et ema oleks nende jaoks alati vankumatu tugi ja armastuse pelgupaik igas eas, mitte närvipundar, kellel pole endal elujõudu.

Meil on väga vaja naiselikku jõudu, et elada harmooniliselt, seesmiselt kergelt, rahulikult ja õnnelikult.

Energeetiliselt jõuline naine olla on väga kasulik.

Esiteks lood sa ise meeleolu ja energeetikat enda ümber, ilma et keegi sind mõjutaks. Tarvitseb vaid tahta – ja kõik naeravad, tarvitseb vaid tahta –   kõigil tuleb nostalgia peale, või  oled äkki üdini romantiline – ja kõik su ümber on armumõtetest tulvil.

Teiseks lood sa ise oma tegelikkust. Kui naisel on tugev energeetika, siis tarvitseb tal vaid heas meeleolus midagi soovida, kui mõne aja pärast soov täide läheb!

Kolmandaks tunned sa end Jumala suure loomingu osana, suure kosmilise naiseliku jõu osana ja see kaitseb sind alati. Sa tunned ja tead alati, et Kõrgem Jõud  juhib ning kaitseb sind.

Neljandaks tunned sa kõike suurepäraselt! Kui oled teadlik oma naiselikust olemusest, siis tunned sa suurepäraselt inimeste seisundeid ja vajadusi. Naised on loomult väga empaatilised ja nende jaoks pole selgeltnägemine, selgeltteadmine, selgeltkuulmine  eriline anne, vaid tavaline asi. Need võimalused on igal naisel, kes on kontaktis oma loomusega. Ja seetõttu tunneb jõuline naine kõike ette, ilma mingisuguse loogikata teab ta peenel tasandil juba ette, millega kõik lõpeb. Ja seetõttu, õppinud kuulama oma intuitsiooni ja südant, antakse meile, naistele, maailma teadmise, oma saatuse ettenägemise ja juhtimise võti.

Iga naine on kunagi saanud vastuseid maailmaruumist unenägudena, aimdustena, sisehäälena või ootamatu tunnetusena. Kui naine on kontaktis oma naiseliku loomusega, saab ta selle seisundiga pidevalt ühenduses olla. Ühesõnaga, tugevast naiseenergiast on palju kasu ja sel on palju eeliseid.

Kust saab siis  ikkagi alguse naiselik jõud?

Enda tunnetamisest naisena. Mitte lihtsalt mõistmisest, et mul on  selline sugu, vaid enda kui naise, oma keha ja oma eripära tunnetusest ning aktsepteerimisest. Naisele on väga tähtis enda juures omaks võtta teatud faktid ja suhtuda neisse sallivalt ning rahulikult.

Esimene kõige tähtsam fakt: naine on loov jõud. Kui naisel on halb, on kõigil halb. Kui naisel on hea, õilmitsevad kõik.

Selle mõistmine on väga tähtis selleks, et naine ei kurnaks end, ei püüaks mõne puudujäägi korvamiseks end teiste järgi seada  ja hoolitseks alati ennekõike oma emotsionaalse seisundi eest, teades, et sellest sõltub kõikide teiste heaolu. Naine, kes on end teadvustanud, mõistab alati, et andma ja looma peab ainult küllusest ja et ennekõike tuleb täita ennast küllusega, oma keha naudinguga, süda armastusega!

Kui te teadvustate end psüühilise energiana, loksub elus  nii mõnigi asi iseenesest paika: te ei sea end enam  meeste tahtmise järgi, teiste arvamus ei lähe teile enam korda ja suhtute lapse kapriisidesse rahulikult. Seda teades ei hoolitse te mitte selle eest, et teha ära võimalikul rohkem asju, vaid oma meeleolu ja seisundi eest, sest just need on võtmed, mis avavad teie ja teiste inimeste rõõmuallika.

Teine oluline fakt, mida me kõik teame, kuid millega püüame  võidelda, on see, et naine ei ole stabiilne. Naiselik energia ei ole struktureeritud, vaid hoopis kaootiline, see on jõukogum, mis võib saada nii hüveks kui kurjuseks. Me ei ole püsivad ja stabiilsed, meie meeleolu muutub pidevalt, sest me tunnetame tugevalt planeetide vibratsiooni, linna, riigi üldist energeetikat, meid läbivad energiavood ja me kanname perioodiliselt üle mitmesuguste egregoride valu või kannatust.

Me oleme mediaatorid, juhid.

Seetõttu, isegi kui naise elus on kõik hästi, võib ta perioodiliselt nutta  seletamatut päritolu sisemisest valust. Mehele seda seletada pole võimalik.

Ja paljud naised püüavad võidelda oma ebastabiilsusega, end distsiplineerida, emotsioone maha suruda, tagajärjeks on see, et neis suureneb mehelik energia.

Naine on Kaos, mees Kosmos (kord) ja kui te tunnete, et olete saanud Kosmoseks, tähendab olete oma jõust eemaldunud. Naise jaoks on kaootilisus täiesti normaalne nähtus, ta teab, kus mingi asi selles kaoses asub.

Ärge püüdke end suruda jäikadesse raamidesse, end distsiplineerida, korda luua – see on mehe ülesanne! Jääge Kaoseks ja teie juurde tuleb Kosmos….

On olemas vaid üks oluline soovitus. Kui teie sisemine kaos ületab kõik piirid, harmoniseerige seda välise korraga, hakake koristama ja asjades korda looma. Kohe on rahulikum olla!

Mis veel teeb naise jõuliseks, võimsaks?

Naiselikud oskused ja vilumused. Jah, just need suurendavad meie naiselikku kindlustunnet, valmistavad meid suheteks ette, loovad naiseliku jõu alusmüüri.

Vaatleme kahe naise näidet:

Esimese oskused ja vilumused: ta  on õigusteaduste doktor, kaks kõrgharidust, valdab arvutit, valdab keeli, on õppinud parimates ärikoolides ja oskab täpselt läbirääkimisi pidada, juhib autot, orienteerub poliitikas.

Teise oskused ja vilumused: teeb  suurepäraselt süüa, valdab seksuaalseid praktikaid (tantra, vumbuilding ), oskab teha massaaži, tunneb naise ja mehe psühholoogiat, tegeleb energeetikaga ja oskab oma  seisundeid juhtida, tervendab.

Kuidas arvate, milline naine tunneb end suhetes kindlamalt ja rahulikumalt? Kellel neist on kergem saada oma ellu mees? Kellel on lihtsam luua tugev perekond? Millise naisega saab mehel olema harmooniline suhe?

Mida rohkem on naisel puht naiselikke oskusi, seda rohkem on tal võimalusi luua harmoonilisi  suhteid, seda nõutum ja ainulaadsem ta on.

Mõelge, millised eelpool nimetatud oskustest annavad teile naisena suurema enesekindluse? Võib-olla tunnete end kindlamini, kutsudes lauda külalisi ja valmistades neile firmarooga, mis nad mõnust oigama paneb? Võib-olla tahate endas avastada armastuse preestrinna ja õppida seksuaalseid praktikaid ning tehnikaid, mis mitte ainult ei tee teid ihaldusväärseks naiseks, vaid süvendavad suhteid energeetilisel tasandil? Ehk tahate parendada endas perenaiseomadusi ja õppida looma õdusust?

Ja muidugi kõige tähtsam seisund, mis annab naisele jõu, tehes ta võitmatuks, on oskus armastada! Siiralt, tõeliselt, südamega, mitte mõistusega…

Armastus ja selle tunnetamine on naise elu tähtsaim eesmärk. Meie, naised, oleme armastuse nimel paljuks võimelised…oleme valmis kannatama, tegema võimatut, valmis ootama ja vahel isegi surema selle nimel.

Kuid kas me oleme valmis selle oma ellu laskma ja lubama sel ka seal olla? Kas oleme valmis ennast armastama? Armastama teisi? Või on tunneteta elada turvalisem?

Tänapäeva maailmas on armastuse kohta terve hulk dogmasid, stereotüüpe, mis tulevad meie juurde teiste valusa kogemuse kaudu, muinasjuttude ja lugude, filmide ja uskumuste kaudu.

Peaaegu igal naisel on mõistuses terve komplekt neid stereotüüpe, mis eraldavad teda suurest jõust:

1) Armastuse pärast tuleb kannatada/tuua ohver

2) Kui inimesed üksteist armastavad, peavad nad koos olema. Kui nad pole koos, pole see armastus.

3) Armastada saab vaid üks kord…

4)  Pole võimalik armastada kõiki korraga jne

Arvan, et võite lisada sellesse nimekirja veel terve hulga tingimusi ja piiranguid.

Mida me ka ei mõtleks, kuidas ka ei tõlgendaks armastuse reegleid, jääb see ikka seisundiks, mis on kättesaadav kõigile, kes on valmis avama oma südame….

Ja meile, naistele, on väga tähtis vabaneda dogmadest, mis hoiavad meie südant suletuna. Südame keskus täidab naist, annab talle elujõudu ja elumõtte, see toob ta ellu tunded, tajud, sügavuse. See annab rahu ja võluväe…

armastav naine

Naisel on  hädavajalik täita usaldusega oma kõige tähtsam armastus, armastus enda vastu.

Kui see armastus elab ta südames, siis tajub ta täpselt, et „minu kui naise ülesanne on tuua armastust, õrnust ja kergust maailma“

Armastav naine on ilus! Meenutage oma seisundit. Kui te armastate, on kõigel mõte, sisu, värvid, selgus…ja tuleb tunne, et „see on see, mille nimel ma elada tahan.“ Oluline on mitte segi ajada seisundit objektiga, kellele seda üle kantakse. Ja siis saame selle seisundi säilitada ja elada sellega igavesti. Ja meil ei ole enam nii valus lahti lasta, sest kõige tähtsam jääb meiega!

Tunnetage, kas teil on jõudu elada armastusega südames. Kas olete valmis endas selle jõu leidma? Ja elama avatud südamega ka siis, kui see teistele inimestele ei sobi?

Armastaval naisel on võimas jõud: ta võib andestada, ta võib olla halastav. Seepärast andestage kõik oma südame solvangud, taastage armastuseniit suhetes inimestega! Seda on vaja teil. See on teie õnne jaoks!

Nüüd pange lihtsalt käsi südame kohale ja küsige: mis mind just praegu armastuse seisundilt eraldab?

Ja kui mingeid kaalukaid argumente pole, veetke see päev armastusega südames!

Allikas

Photo by Adryan RA on Unsplash

error: Content is protected !!