mis juhtub, kui naise ellu ilmub tõeline meesMõnikord ilmub naise ellu väga võimsa päikeseenergeetikaga mees. Teda on kerge isegi seljaga tunnetada, naise keha reageerib temale tervenisti, ta mõtted rahunevad, aga naiselikkuse keskpunkt emakas täitub soojade ja kiirgavate elu vibratsioonidega.

Sellise mehe kõrval muutub isegi kõige aktiivsem ja dünaamilisem jultunud iseloomuga naine väikseks linnupojaks, temas ärkab äkki naiselike omaduste kogu bukett, tal tekib järsku tahtmine mehele süüa teha, tema eest hoolitseda, maja koristada, teda töölt koju oodata ja võib-olla kõlab ta kehas esimest korda  teadlikult „ma tahan sellelt mehelt last“.

Tavaliselt hakkab naine just selle mehega mõistma seksuaalse läheduse tõelist naudingut, ta tunneb kõike eriti selgelt ja tugevalt, naiselikkus ärkab temas hormonaalsel tasandil.

Talle meeldib mehe lõhn, keha, pilk ja  hääl. Ta võib end mehe kõrval tunda rumala ja nõrgana, kuid see ei häiri teda sugugi, vaid sunnib vastupidi enda üle muhelema ja tunnetama, kui meeldiv on vahel olla nõrk. Mehe kõrval ei ole tal soovi vaielda, midagi tõestada, oma intellekti tema omaga võrrelda, esimest korda elus tahab ta kuuletuda!

Sellistes suhetes puhkeb naine õitsele, tunnetades mehe jõudu ja saavutades seeläbi harmoonia. Ta hakkab armastama mitte mõistuse, vaid kogu oma naiseliku olemusega. Kusjuures väliselt ei pruugi mees olla üldse tema tüüp, intellektilt ja vaimselt arengult täiesti erinev…võimalik , et isegi mitte ilus, vaid lihtsalt tugev, mehelik ja otsusekindel, kelle kõrval ta süda virgub armastusele. Mu sõbranna räägib sellise mehe kohta oma elus nii: „Kui talle otsa vaatad, siis lausa koletis! Nägu selline lihtlabane. Ehtne traktorist, võta või jäta! Ainult et kallis särgis. Aga mina armastan teda ja tunnen, et see on minu inimene…“

Seejärel (päev/nädal/aasta pärast tutvumist) teeb enamik naisi ühe ja sama vea: nad hakkavad end mehe järgi seadma, teda ümmardama, püüdma talle meele järele olla…hoiavad temast kinni. Iga hinna eest, kümne küünega! Ja siis algavad küsimused „Mida ma valesti olen teinud? Kallis, mis sulle ei meeldinud? Kallis, kas kõik on hästi?“ Mida ma sulle ulatan? Mida toon? Mida enda juures sinu pärast muudan?

Naine on kõigeks võimeline, et meest  kinni hoida. Ta tunneb, et sisemiselt pole ta sellisteks suheteks valmis, ta pole ise veel küllalt küps ja  püüab kompenseerida sisemist  ebaküpsust välise enesetäiustamisega, sest kaotada on meeletult hirmutav…

Kui vaadata sügavamale, siis ta ei vaja isegi mitte meest, vaid seda ärganud loomuse seisundit, mida ta tunneb, mis teda üleni haarab.

Ehk tundis ta  end  esimest korda elus naisena just tema kõrval. Kuidas saab sellel tundel minna lasta? Ja siis algavad üliinimlikud pingutused selle nimel, et olla kõige parem, sobida, väärida …aga mees kaugeneb ikka rohkem ja rohkem. Ja lõpuks lahkub. Enamikul juhtudel ilmuvad sellised mehed ja lähevad ära, näitamaks naisele, et ta pole tugevateks ja küpseteks suheteks valmis. Sest mees ei vaja orjatari, teenijannat, vaid naist, keda saab armastusega üle külvata ja kes teda armastusega üle külvab! Pärast mehe lahkumist jääb valu, väljakannatamatu valu naasmisest teise reaalsusesse, kus ei saa enam  end 100% naisena tunda, kus pole enam neid tugevaid käsi ja enesekindlat pilku ning kus ei saa end lõdvaks lasta ja tunda…

Nüüd teeb naine kõik, et sellest valust vabaneda. Kuid uskuge, parem elada kogu elu selle valuga, mis sunnib edasi liikuma ja arendab, kui et elada valuta, aga ka ilma armastuseta. Valu tähendab seda, et teile anti rohkem energiat kui teie praegune reserv võib mahutada. Ja selle asemel, et reservi suurendada, püüavad naised lihtsalt sellest energiast oma elus lahti saada, mõistmata, et sellega pidurdavad oma arengut.

Mõni naine püüab mehe tagasi saada palvete ja askeesiga, mis ainult halvendab olukorda. Sel juhul mõjuvad askees ja rituaalid lihtsalt kui maagia. Ilma võimsa ja avanenud energeetikata naisel tuleb  elada askeesis kuude kaupa, et mees kas või üheks päevaks tagasi saada. Kuid siis läheb ta jälle ära, sest õppetund pole omandatud…

Armumaagiast ei hakka ma isegi kirjutama, sest maagia abil meest vallutada püüdvate naiste saatus on hirmus!

Ma ei tee nalja, vaid hoiatan!!! Selleks, et teie abielu maja horoskoobis üldse ei sulguks, peab ennustajatest ja mustlastest kaugemale hoidma! Maagia rikub Veenust, abielu ja suhete maja võib täielikult sulguda. Vaadake ennustajaid ja nõidu – nad on eluaegsed üksikud naised. Nende ellu tuleb mees ainult selleks, et eostada laps. Seejärel mees kas sureb või lahkub. Seetõttu hoidku jumal teid selliste inimeste eest. Mõned naised püüavad meest endast lahti rebida ja käivad ravitsejate juures end puhastamas sellest sidemest, mida ei saa välja ei peast, südamest ega emakast.

Kuid just seda meest on uskumatult raske endast lahti rebida, just teda hakkab naine unes nägema, just tema hakkab rahvahulgas viirastuma, hakkab näima, et mees  ilmub kohe kusagilt välja, iga telefonihelin või SMS paneb naise ootusest võpatama.

mis juhtub kui naise ellu ilmub tõeline meesJust selline mees annab naisele elu kõige võimsama armastuse ja arengu õppetunni. 

Selline mees tuleb ja näitab naisele, milline ta võib olla, kui naiselik ta on, kui palju temas jõudu on… Ta õpetab naist elama harmoonias oma loomusega ning laseb tal näha ja tunda, kui palju temas on armastust!

Hakkab ju naine armastama just teda nende suhtluse esimestest päevadest peale… Just tema vastu ei tunne naine iha, vaid armastust, ja seda kogu olemusega…

Just seepärast ongi nii valus, kui mees ära läheb.

Kui teie elus on olnud või on praegu selline mees, siis on teil samal ajal nii vedanud kui mitte vedanud. Vedanud seetõttu, et vähesed saavad elus kogeda tõelist armastust,  teile aga on antud armastada sügavalt, tõeliselt, kogu südamest, kogu oma naiseliku olemusega, iga keharakuga. Aga kui naine armastab, pole tema jaoks miski võimatu! See armastus elab teis kogu elu,  annab teie elule mõtte. Veel enam, kui naine meenutab sellelt mehelt saadud kogemust armastuse ja tänuga, siis harmoniseerub ta automaatselt peenel tasandil, tema energia ühtlustub, talle meenub ta naiselikkus ja loomus…

Ja kui te otsustate, võtate kogu oma julguse kokku ja hakkate end avama, lubama kõigel minna omasoodu, oma piire avardama, kui te lepite selle mehe kaotusega, kuid seejuures jääte õnnelikuks ja olete ikka tulvil tingimusteta armastust tema vastu, siis  saate olla koos ja see liit on uskumatult võimas.

Ei ole vedanud seetõttu, et selle mehega saate kogeda kõige suuremat stressi, temaga hakatakse teid tõmbama hoopis teisele elu tunnetamise tasandile. Aga iga uus energeetiline üleminek tähendab valu, kriisi ja depressiooni. Iga kord, kui temasse kiindute, võetakse ta teilt ära.

Teid hakatakse armutult õpetama õnnelikult ja vabalt elama, ilma kellessegi kiindumata.

Teile hakatakse kogu aeg õpetama emotsionaalset küpsust ja tingimusteta armastust! Kuid õnne, mida te hakkate kogema nendes suhetes, ei saa võrrelda ühegi teise tundega, see armastus, mis hakkab täitma teie südant, annab teie elule mõtte ja täidab selle jumalikkusega!

See mees õpetab olema naiselik! Ta näitab teile, kuidas te võite armastada ja tunda – nüüd on teie ülesanne seda teadmist hoida. Kui tahate olla temaga, siis ei pea te õppima küürima ja sööki valmistama, ei pea õppima olema tema mõistuse vääriline!

Tuleb avastada endas armastus, piiritu vabaduse  ja sisemise õnne tunne.

Teil tuleb lihtsalt saada naiseks selle sõna tõsises mõttes: tõeliseks, tundlikuks, emotsionaalseks, kes on võimeline lahti laskma.

Kui te saate rahulikult temast lahti lasta ja seejuures säilitada armastuse südames ja elurõõmu; kui te saate olla temaga, kaotamata eufooriast pead, olla rahulik ja sisemiselt rõõmus, siis võite temaga jääda! Siis viib elu teid taas kokku.

Teiste meestega saab olema kergem, lihtsam, aga selle mehega on keeruline, vahel valus, kuid te hakkate elama, elu tunnetama ja olete tulvil armastust.

Kui teie elus on olnud selline mees, õppige olema talle tänulik, sest just sellised mehed juhatavad meid teadmiseni, õpetajateni! Kuid praegu mõistame, olgu see nii valus kui tahes, et asi on seda väärt, eks?

Ärge mõelge temast ja ärge püüdke unustada, lihtsalt kandke hoolt enda ja oma jõu eest. Kui õpite ennast armastama ja olema õnnelik, läheb teie valu iseenesest mööda, aga teie suhted kas liiguvad  uuele tasandile või ei pane need teid enam muretsema!

Miks me ei suuda sellistest meestest lahti lasta?

Sest nad on mehelikult tugevad, nad on end avanud  oma loomuses ja see teeb nad uskumatult atraktiivseks. Kuid samasugune protsess toimub ka naisega: kui ta avaneb oma loomuses, kui ta mõistab oma sügavust, kui ta on õppinud armastama ja vabadust hoidma, siis muutub ta maagiliselt võluvaks ja ei hoia enam mehest kinni, vaid loob suhteid energeetilise  võrdsuse alusel.

Praegu kannustab enamikku naisi soov meest omada, kuid tõelise mehega ei lähe see läbi, nagu ka tõelise naisega. Üldiselt ei ole energeetiliselt tugevaid inimesi võimalik omada, nendega saab ainult koos eksisteerida energiate ühendamise põhimõttel.

Seepärast visake peast mõte seda meest omada, tänage teda selle  eest, et ta avas Teid!

Valu elab teie südames vaid seni, kuni te ei ole loobunud soovist teda omada.

Vabanege valust ja laske armastusel taas endasse voolata! Mitte sellel omakasupüüdlikul armastusel, mis  räägib kahjurõõmsalt „Sa saad niikuinii minu omaks“, vaid sellel, mis õrnalt sosistab „Jumal, ole  tänatud, et saatsid mulle selle inimese ja avasid mu südame armastusele! Nüüd ma tunnen!“

Millise mehega te praegu ka ei elaks, kes teid ka ei ümbritseks, õppige iga päev armastust, ja kui on olemas inimene, kes selle teis äratab, täitugu te süda sellega!

Isegi kui te olete juba abielus, aga teie süda ikka veel hüppab sees, kui näete teist meest, ärge heitke armastust kõrvale! Lihtsalt ärge keskendage tähelepanu mehele, võtke need tunded, mille ta teis äratas, ja jagage oma abikaasaga.

Me loome suhteid mitte inimeste pärast, vaid nende energeetika,  nende seisundite pärast, mida me kogeme nende kõrval viibides. Elage  armastades ja tänu tundes, muu tuleb iseenesest!

http://www.samoraskrytie.ru/

Photo by Kenny Eliason on Unsplash

error: Content is protected !!