dna aktiveerimise sümptomidKallid lugejad! Allpool on kirjeldatud DNA kõikide spiraalide aktiveerimise sümptomid.

Praegusel ajal toimub nimelt teie kõrgeima teadvuse kõikide kihtide aktiveerimine ja kehavibratsioonide sagenemine. See protsess tekitab inimestes hirmu, kuid karta ei ole vaja. See on ajutine ja  möödub varem või hiljem.

 1. Unehäired, järsk virgumine keset ööd, unetus. Jätke kõrvale püüdlik soov välja magada, sest mida rohkem te seda üritate, seda väsinumana ennast tunnete. Kasutage unetuse hetki mediteerimiseks ja enda sisse vaatamiseks.
 2. Ärevus, ohutunne;
 3. Kuumatunne jalgades;
 4. Väsimus ja nõrkus hommikuti ning päeval;
 5. Aktiivsus kroontšakra piirkonnas: kihelus, surve. Ärge muretsege, te lihtsalt avanete jumalikule energiale;
 6. Sagedased situatsioonid, mis viivad teid tasakaalust välja. Ilmuvad inimesed, kes ärritavad teid ja  viivad endast välja. Need on kõigest õppetunnid, mille peate omandama. Olge nende eest tänulikud;
 7. Tunne, justkui miski roomaks mööda keha üles-alla.
 8. Seletamatud ja äkilised depressioonihood. See on teie südametšakra puhastumine.
 9. Põhjendamatud emotsionaalsed pursked või ülevoolav õnnetunne. See on seotud südametšakra aktiveerumisega. See kutsub teid vabanema negatiivsetest emotsioonidest, et saaksite maha jätta kõik, mis ei vasta teie sagenevale vibratsioonile.
 10. Kaalumuutus: kaalukaotus või hoopis kiire tõus. See on seotud teie hirmudega, mis kerkivad esile ja millest on vaja vabaneda.  Hakkate alateadlikult palju sööma või vastupidi: kaotate söögiisu.
 11. Teie suhtumine toidusse muutub. Tekib tunne, et teie keha ei vaja üldse tahket toitu. Kuulake ainult oma keha ja sisetunnet.
 12. Virvendus silme ees, silmanägemise halvenemine, teravuse kadumine;
 13. Võite näha imepisikesi helendavaid osakesi õhus, taimede aurat või vikerkaart taevas, kusjuures ootamatutes kohtades.
 14. Kui panete silmad kinni, siis ei näe te pimedust, vaid valgust.
 15. Samuti võite näha geomeetrilisi kujundeid, hologramme, värve ja imeilusaid pilte. Maailma värvid muutuvad üha eredamaks ja elavamaks.
 16. Tundlikkuse suurenemisel võite hakata nägema nähtamatute objektide piirjooni. Need on teiste dimensioonide olendid või objektid.
 17. Hämaras võite märgata piimjasvalgeid kujusid. Need on teie teejuhid.
 18. Teie silmanägemises toimuvad suured muutused. Mida iganes te ka ei näe, ärge sattuge paanikasse.
 19. Võite hakata kuulma laadijate pininat, muusikat, sahinat, mõmisemist, vee sulinat ja muud säärast või vastupidi, teie kuulmine kaob osaliselt.
 20. Teil on raske aru saada, mida teised teile ütlevad, nagu oleksite unustanud oma emakeele.
 21. Maitsemeele teravnemine. Nüüd võite ära tunda kahjulikke toidulisandeid ja see ei pruugi olla meeldiv. Samas tunduvad mõned toiduained teile ebatavaliselt maitsvana.
 22. Lõhnataju teravnemine- aeg ajalt tunnete lillede aroomi, mida ei ole hetkel teie lähedalgi.
 23. Nahalööve, allergia- uued energiad vabastavad toksiine naha kaudu. Need võivad olla ka emotsioonid, mida peate tundma õppima ja millest tuleb  vabaneda
 24. Hüperaktiivsuse hetked- mõnikord tahate voodist välja hüpata ja tegutsema joosta.
 25. Apaatia ja väsimus- tavaliselt tunnete väsimust peale suurt transformatsiooni. Olge selle seisundi eest tänulikud.
 26. Muutused meditatsioonides. Teil on üha raskem keskenduda ja ka meditatsiooni aeg aina lüheneb.
 27. Seljavalud, kaelavalud, gripi sümptomid;
 28. Seedehäired;
 29. Spasmid, lihaskrambid;
 30. Kiirenenud pulss, valud rinnapiirkonnas;
 31. Seksuaalsete soovide muutumine;
 32. Jäsemete suremine või valulikkus;
 33. Kontrollimatu lihastõmblemine;
 34. Teie väljanägemise muutumine. Näete noorem välja, mis viitab teie kehavibratsiooni  suurenemisele;
 35. Näete väga värvilisi unenägusid.
 36. Teie elus toimuvad sündmused, mis muudavad kardinaalselt kõike- teie ellusuhtumist, maailmavaadet, äratavad teis armastuse ja kaastunde kõige ümbritseva vastu, soovi olla vaba ja põletada kõik sillad.
 37. Võib tekkida soov vabaneda vanadest asjadest, mööblist, suhetest jne.
 38. Võib tekkida soov vahetada nime.
 39. Soov olla üksi- ei taha enam seltskonnas lõbutseda ega inimestega suhelda. Mõttetud jutuajamised ei millestki võivad hakata häirima. Koormama hakkab tühi suhtlemine sotsiaalvõrgustikes ja tekib soov eemaldada sealt konto. Kõrgem mina ütleb teile, et peate keskenduma ainult iseendale ja muutustele, mis teiega parajasti toimuvad.
 40. Loomingulised puhangud. Saate imelisi ideid ja kujundeid loomiseks. Pange kõik kirja. Hing võib näidata , mis on teie eluülesanne, ja mismoodi saate kaasa aidata planeedi tervendamisele.
 41. Tunne, et aeg kulgeb kiiremini. Fookuseerige end olevikule.
 42. Kannatamatus- tunne, et kohe-kohe peab midagi juhtuma. Rahunege! Saage aru, et kõik juhtub ainult siis, kui olete selleks valmis! Kannatamatus on iseenda ja oma kõrgema MINA mitteusaldamise väljendus.
 43. Teil on tunne, et te ei ole enam sama inimene kui enne, et terve teie elu on muutunud. Olete avatum, ausam nii iseenda kui  teistega. Ütlete vabalt EI sellele, mis on teie jaoks ebameeldiv, ja ütlete JAH sellele, mis teile meeldib.
 44. Te ei pea enam midagi varjama. Tunnete tihedat seost maa ja loodusega, talute kergemalt aastaaegade vaheldumist;
 45. Teie juuresolekul võivad elektriseadmed, arvutid, raadio, telefonid, kassaaparaadid katkestada  töö. Võib juhtuda ka,  et teie auto ei hakka enam korralikult käivituma. Paluge oma inglitelt abi, et nad kaitseksid teie elektriseadmeid, tehnikat ja autot.
 46. Teie elus sujub kõik hästi. Võite  iga päev märgata väikseid imesid. See on märk sellest, et olete õigel teel. Niipea kui kaldute teelt kõrvale, tekivad teie elus ebameeldivad olukorrad.Ka  see on märk.
 47. Paranormaalsete võimete tekkimine ja tundlikkuse suurenemine
 48. Ühtsuse tunne, tänulikkus ja armastus kõige vastu, mis teid ümbritseb. Piiritu rõõm ja teadmine, et te ei ole üksi.
 49. Loomad käituvad teie juuresolekul üha sõbralikumalt, taimed vastavad teie armastusele.
 50. Mõtted ja soovid realiseeruvad üha kiiremini. Olge oma soovidega ettevaatlik. Olete üha lähemal viiendale dimensioonile, kus kõik mõtted realiseeruvad momentaanselt.
 51. Vasaku ajupoolkera aktiivsuse vähenemine, mälukaotus, ebaselge ja arusaamatu kõne, lugemise ja kirjutamise soovi kadumine, raske  fookuseerida oma tähelepanu. Vastupidi, teid paeluvad  eredad värvid, ilus muusika, ebatavaliste inimestega suhtlemine, tants, aiatöö, jalutuskäigud.
 52. Peapööritus, veidrad kukkumised, luumurrud. See näitab, et te ei ole maandatud. Selleks seiske paljajalu maas, jalutage looduses, ujuge looduslikes veekogudes;
 53. Juuste ja küünte kiirem kasv;
 54. Vastupandamatu soov kohata oma hingesugulast, oma teist poolt. Nüüd on teil rohkem kui kunagi varem vajadus hingelise toetuse ja armsa, mõistva inimese läheduse järele;
 55. Vahetevahel tekib depressioon ja üksindustunne, soov naasta koju, hulluks minemise tunne ja tundmus, et mitte keegi ei saa teist aru.

Palun, ärge muretsege! Kui miski sellest nimekirjast on teile tuttav, siis lihtsalt lõdvestuge. Pöörduge enda sisemuse poole, kuulake oma keha ja hinge – nemad aitavad teil leida parima lahenduse. Suhtuge DNA aktiveerimise protsessi tänutundega. See protsess on tõeline ime, sest teist saab see, kes te tegelikult olete! See on tõeline koju tagasijõudmise ime!

-Delia

Infoallikas: internet, minu enda kogemus.

Image by Arek Socha from Pixabay 

Viiendast dimensioonist saad lugeda SIIN

error: Content is protected !!