kuldlapsedKristall-kuldsed lapsed.

Paljud inimesed räägivad Kuldsetest lastest nagu nad oleksid edukamad kui Kristalllapsed, kuid nii see õnneks ei ole. Kui see nii oleks, siis tänase päeva Kuldlapsed oleksid sünnist alates täiesti kontrollimatud, neil oleks palju tugevam fookus asjaolude kogumisel ja nad alustaksid uute projektidega enne, kui nende perspektiivsus ja vastupidamisoskus neid võimaldaks. Nad ei oleks kunagi võimelised istuma paigal ja ei õpiks enda järgi koristama.

Kuldlapsed ei kõnniks, nad jookseksid ringi, oskamata selgelt mõelda mitte millestki. Neil puuduks oma pea kasutamise oskus. Et luua stabiilsust oma ellu, vajavad nende kehad ja energia kõigepealt Kristallenergia integreerimist.

Kristall-Kuldsed lapsed, kes hakkasid sündima Maale aastast 2013, on Kristalllapsed; kristalliseerunud auras, kehas ning energiavõrgustikus. Nende Kuldne energia on aktiveerunud nende rakulisel tasemel. Seda kõike on võimalik näha nende kristalsetes aurades, millel on tihti kristallkuldne või kulla aspekt, mis aga tegelikult polegi nii. Kristallaura lihtsalt reflekteerib seda energiat, mis eksisteerib lapse kehas.

Kristall-Kuldsed lapsed on tavaliselt väga rõõmsad ja sotsiaalselt andekad. Nad omavad suurt tahtejõudu ja liikuvustahet ning ka tugevat eluisu. Nad teavad, mida tahavad ning nende peatamine on peaaegu võimatu.

Kristall-Kuldsed lapsed on tavaliselt Kristalllastest veelgi paremad lahendamaks eluväljakutseid, aga Kristall-Kuldsetel lastel puudub vajadus regulaarselt puhata, et oma kehi laadida. Kui nende kehad väsivad, siis lülitavad nad ennast järsult välja, millega ümbritsevad vanemad ei jõua arvestada.

Kristalllaste ja Kristall-Kuldlaste kõige suurem omavaheline erinevus seisneb selles, et Kristall-Kuldsetel lastel on Kuldenergia aktiveerunud nende rakutasemeni, kuid Kristalllastel see nii ei ole. Sellegipoolest, kohe, kui Kristalllaps tahab igapäevases elus olla rohkem seiklushimulisem ja spontaansem, siis Kuldse energia aktiveerumine toimub iseenesest.

Kui soovid rohkem informatsiooni antud teemal, võid lugeda Anni Sennovi ingliskeelset raamatut “Golden Age, Golden Earth” (“Kuldne aeg, Kuldne Maa”). Anni Sennovi raamatuid saab osta Barnes & Noble’st, Amazone’st ja mujalt.

http://auratransformation.com/

Tunnuspilt Photo by Annie Spratt on Unsplash

error: Content is protected !!