1061-e1393784085852Viies dimensioon on võluaeg, mis on projitseeritud maailma loomingu ja kujutluse kaudu.

Siin on reaalsus väga plastiline ja reageerib igale Teie teadvuse loodud impulsile. See on elav maailm, mis tahab Teiega mängida ja luua. Te võite kasutada viienda dimensiooni universaalset mantrat milleks tahes, mis tahes tegevuse eel, mis on suunatud Teie reaalsuse muutmisele. Bioloogilise keha tervendamiseks, Teie suhete harmoniseerimiseks, toidu pühitsemiseks ja ruumi tervendamiseks. Koondage energiat konkreetseks ülesandeks ja kasutage mantra võlukõla selle täitmiseks. Te võite seda lugeda enne magama heitmist, et näha uue reaalsuse võluunenägusid, või enne unistamist.

Lugege viienda dimensiooni võlumantrat, häälestades teadvuse võlule. Pärast seda kirjutage oma soov paberilehele ja põletage see ära. Kuid ärge tehke seda automaatselt. Teadvustage, et selle iga silp koondab Teie teadvuses ja Teie ümber nõidusliku viienda dimensiooni energiat ja võimalusi.
Viienda dimensiooni mantras kasutatakse maagilist sõna TEA – seda dimensiooni loova esiema energia püha nime. See on võlu enda nimi. Kui Te seda ütlete, siis tegutsete koos elava teadvusega, selle maailma ülivõimsa võlujõuga. Armastage, austage ja tänage TEA-d, mis täidab reaalselt Teie unistused ja viib ellu kõik kavatsused. Lugege seda mantrat vähemalt 12 korda.

OM TEA NAMO AH HUM
OM NAMO TEA TEA ALO
ELO ELO EVA TEA RATE
IHTAR ILLA SATE SATE
OM NAMO ELO GATE

Juba üksnes nende häälikute kasutamine viib Teid viiemõõtmelise olendi seisundisse. Kohandab Teie teadvuse viienda dimensiooni rütmidele ja tsüklitele, laiendab sisetaju ja integreerib energiat kõikides Teie kehades.

Siin ei toimi soovid ja kavatsused, mis on seotud süü- ja kohusetundega, vihkamise, agressiooni, apaatia, uskmatuse, kaastunde, kurbuse ja lootusetusega. Ainult Teie rõõm, muretus, usk, tänulikkus, lõbusus, kujutlus ja võlu.

TEA võluenergia  aitab Teil õppida elama uues maailmas. Ta on elav ja tundlik, ärge seda unustage!

„Mahatma – Ülima  Absoluudi energia“ materjalide põhjal.

Kuula 5 dimensiooni mantrat SIIN

Mis on Viies Dimensioon loe SIIN

Kuula teisi mantraid SIIN

Tunnuspilt Photo by Alexander Andrews on Unsplash
error: Content is protected !!