larimarHiljuti (aastal 1974)  avastatud Larimar on üks “vaimseid kive”, mis avab uued dimensioonid, stimuleerides Maa arengut.

See  kiirgab armastust ja rahu ja soodustab rahulikkust, tõstab loomulikul teel teadlikkust ja harmoniseerib keha ning hinge uute vibratsioonidega. Vaimselt lahustab see vääraid piire, mis kitsendavad vaimset mina ja juhatab hinge selle tõelisele teele tema elus. Larimar kergendab kontakti Inglitega ja suhtlemist teiste maailmadega. See on suurepärane kivi nende jaoks, kes otsivad hingekaaslast, ja see hõlbustab mineviku elu suhete või hingelise trauma tervendamist.

Psühholoogiliselt kõrvaldab larimar inimese enese loodud blokaadid ja pinged, lahustab ennastõõnestava käitumise, abistab kontrolli kehtestamisel oma elu üle. See on kasulik süütunde leevendamisel ja hirmude kõrvaldamisel. Stressi ja vältimatute muutuste perioodil laseb kivi vastata meelerahuga väljakutsetele.

Mentaalselt toob larimar rahu ja selgust ning konstruktiivset mõtlemist, stimuleerib loovust ja julgustab “vooluga kaasa ujuma”. See on emotsionaalsete liialduste vastumürk ja vähendab soovimatuid bipolaarseid häireid. Tervendab südametraumasid ja taastab loomuliku mänglevuse ning rõõmsa lapseliku energia.

Maad tervendava kivina ühendub larimar maajumalanna energiaga, aidates naistel uuesti leida oma kaasasündinud naiselikkust ja taastades nende sidemed loodusega.

RAVIOMADUSED: Kui panna larimar südame, kolmanda silma või päikesepõimiku kohale, eemaldab kivi keha külge kinnitunud olemusvormid. See stimuleerib kolmanda silma, südant, kroon- ja kurgutsakrat ning edendab enesetervendamist. See on iseäranis suureks abiks kõhre- ja kurguhaiguste korral, lahustades energiaummistusi rinnas, peas ja kaelas. Selle võib panna ka pinges liigestele või ummistunud arteritele.  Refleksoloogi tööriistana näitab larimar ära haigusseisundi piirkonna ja puhastab keha meridiaane.

Hoidke seda peos või kandke pikemat aega: kasutage labajalgadel.

-Judi Hall

Foto

error: Content is protected !!