tiigrisilmTiigrisilm aktiviseerib liikumiskeskust, tugevdab luid ja liigeseid.

Tema kuldpruun värv soojendab keha, eelkõige hingamisteid, seega leevendab ta hingeldus- ja astmahooge. Mõjub rahustavalt närvidele ja ainevahetusele. Tiigrisilm mõjub hästi seedimisele ja põrna ning soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ja on antibakteriaalse toimega. Oma kindlate võnkumistega aitab argadel, närvilistel ja heitlike loomusega isikutel oma mõtteid ja hingejõudu koondada. On väga sobiv kooliskäivatele lastele. Tugevdab päikesepõimikut.

Tiigrisilma energia on väga mehelik, toob endaga kaasa soojuse ja kindlustunde. Tiigri valvsa silma all võib tema kandja lõdvestuda ja edasiseks arenguks valmistuda. Tema energia on aeglane ja raske, kuid liikuma hakates on ta suure mõjuga. Ta sobib inimestele, kes otsivad oma jõudu ja tahavad tugevamini reaalsuses püsida. Ta tugevdab nõrka eneseusaldust ja annab julguse oma võimalusi paremini ära kasutada. Samuti teravdab ta mõtlemist ning aitab mõista elu sotsiaalset poolt. Ta lepitab vastandeid ja sulatab ühte meheliku ja naiseliku energia. Tiigrisilm on Kaksikute, Neitsi, Amburi ja Kalade kivi.

Tshakrad: päikesepõimik.

Keskendumise parandamiseks mõttetöö juures on hea Tiigrisilma enesega kaasas kanda, eksamite ajal aga enda ette asetada. Tiigrisilma loetakse maagide kiviks. Arvatakse, et selle kiviga sõrmus hakkab hädaohu korral sõrme pigistama.

Sinine tiigrisilm rahustab ja vabastab stressi. See aitab ülemuretsejaid, kiiresti vihastavaid ja foobiatega inimesi. Tervendamises aeglustab sinine tiigrisilm ainevahetust, jahutab üliaktiivset seksuaaltungi ja lahustab seksuaalset frustratsiooni.punane tiigrisilm

Punane tiigrisilm on stimuleeriv kivi, mis ületab letargia ja annab motivatsiooni. Tervendamisel kiirendab see aeglast ainevahetust ja suurendab madalat sugutungi.

-Judy Hall

Foto https://pixabay.com/

error: Content is protected !!