küaniitKüaniit on uue ajastu kivi, millel on tervendav ja puhastav mõju.

Ta õpetab eluenergiat kasutama ja keha energiavoogu mõistma. Ta võib juhtida energiat samamoodi kui mäekristall, keskendab ja kanaldab hästi kõrgeid võnkeid ja eeldab oma kasutajalt teadlikkust ning erinevate energialiikide olemuse mõistmist. Tema abiga võib tasakaalust väljas oleva energiakeskuse ühendada teiste keskuste energiavooga. Kivi muudab inimese teadlikuks oma keha pühadusest ja aitab oma elukommetesse positiivseid muudatusi sisse viia.

Armastuse ja valguse teenimiseks programmeeritud kivi kanaliseerib kehasse tervendavat ja värskendavat energiat. Küaniit muudab inimese rahulikuks ja meele selgeks. Ta aitab keskenduda meditatsioonile ja meeles pidada unenägusid. Suurendab psüühilist tundlikkust, aitab saavutada ühendust vaimse õpetajaga. Kivi üheks ülesandeks on aidata inimesel mõista, kuidas meeles sisalduv loob ümbritsevat tegelikkust.

Ta liigub kiirelt läbi segaduse ja hajutab blokaade, illusioone, viha, frustratsiooni ning stressi. See suurendab loogilise ja sirgjoonelise mõtte mahtu, stimuleerib kõrgemat meelt ja ühendub põhjusliku tasandiga. Vaimselt aitab ta lahti saada pimeda saatuse või halastamatu karma ideest. 

Küaniit tervistab lihaste haigusi, palavikke, urogenitaalsüsteemi, kilpnääret ja kõrvakilpnäärmeid, neerupealiseid, kurku ja aju. Alandab vererõhku ja ravib infektsioone. Aitab tasakaalustada yin´i-yang´i energiat.

Sinine küaniit tugevdab häält ja ravib kurku ning kõri. Kasulik esinejatele ja oraatoritele.

Must küaniit maandab keha tšakrate joondamise ajal ning enne ja pärast meditatsiooni.

-Judy Hall

https://pixabay.com/

error: Content is protected !!