kvarts
Image by Ursula from Pixabay

KVARTS on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi.

See neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ja on suurepärane selle blokkidest vabastaja. Kui akupunktuurinõelad kaetakse kvartsiga, suureneb nende tõhusus kümme protsenti. Kristall töötab vibratsioonide tasandil, mis on häälestatud tervendamist vajava või enda vaimse arendamisega tegeleva inimese erilistele energianõuetele.

See viib energia kõige täiuslikumasse olekusse, mis võimalik, minnes tagasi haigusseisundi-eelsesse aega. See puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja, ühendades füüsilise dimensiooni meelega. Vaimsel tasandil tõstab kristall energia kõrgeima võimaliku tasandini. Sisaldades kõiki võimalikke värvusi, töötab kvarts kõigil olemise tasanditel.

Mentaalsel tasandil aitab kvarts kontsentreeruda ja muugib lahti mälu. Kvarts on suur energiasäästja. Auto kütusetorustiku külge kinnitatuna vähendab kvartsi tipp kütusekulu.

Kvarts on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. See stimuleerib immuunsüsteemi ja toob keha tasakaalu. Kvarts harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi.

sinine kvarts
Image by Ursula from Pixabay

SININE  abistab teisteni jõudmisel ja vaigistab hirmu, puhastab vereringet ja tugevdab immuunsüsteemi.

KULDNE RAVITSEJA hõlbustab vaimset suhtlemist pika vahemaa tagant, kaasa arvatud maailmade vahel, ja võimendab ravitsemist igal tasandil.

ROHELINE avab ja stabiliseerib südametšakrat. See muundab negatiivset energiat, ergutab loovust ja tasakaalustab endokriinsüsteemi.

APELSINKVARTS on oivaline abistav kivi, mida kasutada pärast šokki või traumat, eriti hinge tasandil. Kvartsi võib kasutada möödunud elu tervendamiseks ja sellest on kasu seal, kus hing tunneb, et on teinud vea.

Kristallide piibel.
Image by Ursula from Pixabay

error: Content is protected !!