kristalllapsedKristalllapsed. Millised nad on?

2004-2008 sündinud lastel on Indigo ja Kristallaura segu. Kõik lapsed, kes sünnivad ajavahemikus 2009-2012, on lõpuni arenenud Kristallaura ja kristalliseerunud kehaga. Selle tõttu saab neid kutsuda tõelisteks Kristall-indiviidideks.

Lapsed, kes sünnivad alates 2013, on kristalliseerunud aura ning kehaga ning lisaks sellele Kristalse suhtlusvõrgustiku energiaga. Nad on väga teadlikud sellest, kellega nad suhtlevad ja miks. Koheselt alates lapsepõlvest tunnevad nad tihti suurt lähedust inimestega, keda nad veel füüsiliselt kohanud pole või nendega, kellega puudub justkui loogiline lähedane side. See on sellepärast, et nad tajuvad terviku pilti – mitte ainult endas, kuna nad on juba täielikud Kristall-indiviidid – aga just ühtses tervikus koos teistega.

Kristall-lastel on väga puhtad ja võimsad energiavõnked.

Nad on suhtlemises teiste inimestega äärmiselt ausad ja tõeotsijad. Erinevalt indigolastest puudub neil täielikult piirangute element. Kuid laste endi jaoks ei ole see probleem, sest nad teavad väga täpselt, mis neile meeldib või mis mitte ja milliste inimestega neil on hea koos olla.

Kristall-lapsed ei suuda kompromissidele minna. Sellisel juhul eralduvad nad täielikult ümbritsevast maailmast, sest arvavad, on ise endi jaoks parimad kaaslased.

Isegi kõige lähedasemad pereliikmed, olgu selleks ema, isa või teised sugulased, ei tohiks Kristall-laste läheduse pälvimises liiga kindlad olla.

Need uue ajastu lapsed ei taha olla vabatahtlikult koos inimestega, kelle mõttemudel on piiratud, või inimestega, kelle energiad on madalamad ja alistavad. Kui vanemad langetavad lapse sooviga vastuollu mineva otsuse, võib olla kindel, et üsna pea tekivad kaootilised olukorrad.

Kristall-lapsed kannavad endas alateadvuse tasandil tuld, mis paneb kõik negatiivse laste ümbruses leegitsema.

Kristall-laste vanemad peaksid mitte ainult iseenda pärast, vaid eelkõige oma laste huvidest lähtudes muutma oma aura ja energia struktuuri AuraTransformatsiooniga™ nii, et see oleks nende laste Kristallaura struktuuriga kooskõlas. Siis ei pea lapsed oma inimlikku, vaimset või füüsilist potentsiaali enam pidurdama üksnes sellepärast, et nemad on alles lapsed ja vanemad ei suuda nende kiire arenguga nii sisemiselt kui ka väliselt kaasa minna.

On täiesti selge, et uue ajastu lapsed ei suuda sageli mõista seda aeglast ja sageli alalhoidlikku eluviisi, mis on iseloomulik paljudele vana energiastruktuuriga täiskasvanutele.

Uue ajastu Kristall-lapsed teavad, kuidas kiiresti otseteed leida, mistõttu neil ei ole mingit soovi käituda nii nagu nende vanemad lapsena.

Piiride kehtestamine, järjepidevus, vastutuse võtmine ja tunnistamine, otsekohesus ning tõerääkimine on uue ajastu kasvatusviisi peamised alustalad.

Kui soovid uue ajastu lastest ja nende käitumisest rohkem teada saada, soovitame lugeda Anni Sennovi raamatuid Kristall-lapsed, indigolapsed ja uue ajastu täiskasvanudKuldajastu, Kuldne Maa.

Anni Sennov
https://auratransformation.com/et/kristall-lapsed/
Image by r P from Pixabay

error: Content is protected !!