JaspisJaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest.

Raseduse ajal tuleks eelistada PUNAST JASPIST tema üldtugevdava toime tõttu. Seedehäirete, puhitiste ja kõhukinnisuse korral võib ta koos mäekristalli ja magnesiidiga osutuda tõhusaks vaevuste leevendajaks. Punane ehk Brekley jaspis on väga hea toimega maksale, põrnale ja kõhunäärmele, kosutades magu ja vähendades iiveldust. Ta võib aidata ka langetõve korral.

Vähendab pingeid suguelundite piirkonnas, ergastades sellega sugunäärmete talitlust (näit. kuupuhastus muutub regulaarseks ja valutuks). See kivi mõjutab ka sünnitustegevust, vähendades võimalikke tüsistusi ja valusid. Punane jaspis suurendab tundlikkust ja mõistmisvõimet, soodustab aeglast ja kindlat edasiminekut.

BEEZH e. KOLLANE (maastikjaspis) on allergiavastase, immuunsüsteemi ergutava ja elujõudu suurendava toimega. Ta parandab ka haistmismeelt ja tugevdab neerude ning sapipõie talitlust, kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud.

See on sobivaim töö juures kandmiseks, sest seotuna sotsiaalse hierarhia, kohusetunde ja auga, tasakaalustab ta samal ajal inimestevahelisi suhteid. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista.

KOLLANE jaspis padja all toob kaasa meeldivad unenäod ja peletab eemale hirmud. Allalaaditud failSelle kivi toimel suureneb mõistmisvõime ja tundlikkus, paranevad suhted ülemustega.

Jaspis on Merkuuri ja Jupiteri mõju all. Eelkõige Jäärale, Skorpionile, Neitsile, Amburile ja Sõnnile.

Seedehäirete ja maovaevuste korral asetage jaspis, mäekristall ja magnesiit klaasi vette (ca 1 dl), laske öö läbi seista ja jooge klaasi sisu hommikul tühja kõhuga ära.

Kristallide raamat

Image by Nat from Pixabay 

error: Content is protected !!