aragoniit
http://encyclopedia.silver-lines.ru/kamen/aragonit

Usaldatav Maa-tervendaja ja maandav kivi. Ta muundab geopaatilist stressi ja puhastab blokeeritud väejooni (ley lines) isegi kaugusest. Oma võimega keskendada ja maandada füüsilisi energiaid on see kasulik stressirohketel aegadel. Aragoniit stabiliseerib juur- ja maatšakrat, tugevdades sidet maaga.

Psühholoogiliselt õpetab meile kannatlikkust ja leplikkust. See võitleb liigse tundlikkusega. On hea inimestele, kes sunnivad end liiga tugevasti tagant, see hõlbustab ülesannete laialijagamist. Selle kivi praktiline energia soodustab distsipliini ja usaldatavust ning arendab pragmaatilist ellusuhtumist.

Mentaalselt aitab see kivi kontsentreeruda käsilolevale tegevusele ja toob meelde paindlikkust ning tolerantsust. See laseb heita pilku probleemidele ja situatsioonide põhjustele. Emotsionaalselt võitleb viha ja emotsionaalse stressi vastu, andes jõudu ja tuge.

Füüsilisest seisukohast on aragoniit kivi, mis aitab teid iseenda kehas mugavalt ja hästi tunda. See võitleb haigusseisundiga, eriti aga närviliste tõmbluste ja spasmidega, mis tulenevad sisemisest rahutusest. See on stabiliseeriv kivi, mis maandab ja keskendb keha sees.

Vaimselt stabiliseerib aragoniit kontrolli alt väljas olevat vaimset arengut. Rahustades ja keskendades seda, taastab see tasakaalu ning valmistab teid ette meditatsiooniks, tõstes vibratsioonid kõrgele vaimsele tasandile ja tuues energat füüsilisse kehasse.

Aragoniit soojendab jäsemeid, tuues energiat läbi keha. See ravib Reynaud´tõbe ja külmavärinaid. See tervendab luid, aitab kaltsiumit omastada ja taastab lülivaheketaste elastsuse. See tugevdab immuunsüsteemi ja reguleerib liiga kiiresti kulgevaid protsesse.

Pange see padja alla, et võidelda öise rahutusega. On hea käte kaudu rahustaja.

-Judy Hall

Foto

error: Content is protected !!