Aragoniit

Aragoniit on usaldatav Maa-tervendaja ja maandav kivi. Kivi muundab geopaatilist stressi ja puhastab blokeeritud väejooni (ley lines) isegi kaugusest. Aragoniit stabiliseerib juur- ja maatšakrat, tugevdades sidet maaga.

Psühholoogiliselt õpetab aragoniit kannatlikkust ja leplikkust. See võitleb liigse tundlikkusega. On hea inimestele, kes sunnivad end liiga tugevasti tagant, see hõlbustab ülesannete laialijagamist. Mentaalselt aitab see kivi kontsentreeruda käsilolevale tegevusele ja toob meelde paindlikkust ning tolerantsust. See laseb heita pilku probleemidele ja situatsioonide põhjustele. Emotsionaalselt võitleb aragoniit viha ja emotsionaalse stressi vastu, andes jõudu ja tuge.

Füüsilisest seisukohast on aragoniit kivi, mis aitab teid iseenda kehas mugavalt ja hästi tunda. See võitleb haigusseisundiga, eriti aga närviliste tõmbluste ja spasmidega, mis tulenevad sisemisest rahutusest. Vaimselt stabiliseerib aragoniit kontrolli alt väljas olevat vaimset arengut.

Aragoniit soojendab jäsemeid, tuues energiat läbi keha. See ravib Reynaud´tõbe ja külmavärinaid. See tervendab luid, aitab kaltsiumit omastada ja taastab lülivaheketaste elastsuse. See tugevdab immuunsüsteemi ja reguleerib liiga kiiresti kulgevaid protsesse.

Pange see padja alla, et võidelda öise rahutusega. On hea käte kaudu rahustaja.

-Judy Hall