Seleniit

seleniitLäbikumaval seleniidil on väga peen vibratsioon ja see toob meeltesse selgust, avab kroon- ja kõrgema kroontsakra ning pääseb ligi Inglite teadvusele ja kõrgemale juhatusele. Puhas seleniit annab ühenduse valguskehaga ja aitab ankurdada seda Maa vibratsioonidesse.Seleniit on rahulik kivi, mis toob kaasa sügava rahu ja on suurepärane vaimses töös. Igal inimesel, kes hoiab peos tükki puhta vibratsiooniga seleniiti, tugevnevad telepaatilised võimed. Kuigi iidne kivim, on see ometi üks kõige võimsamaid kristalle uue vibratsiooni jaoks Maal.

Seleniiti saab kasutada kaitsva võre moodustamiseks maja ümber, luues sel kombel ohutu ja rahuliku ruumi, mis ei lase sisse välismõjusid- kasutada maja nurkades ( seespool). Majja paigutatud suur seleniiditükk kindlustab rahumeelse atmosfääri. Seleniitvardaid saab kasutada selleks, et olemusvorme aurast lahti haakida või takistada midagi välist oma meelt mõjutamast.

Psühholoogiliselt soodustab seleniit arusaamist ja taipamist. Mentaalselt selgendab see segadust ja abistab sügavama pildi nägemises. See toob teadlikku mõistmist alateadvuse tasandil toimuvast. Seleniit on ettearvamatute emotsioonide võimas hajutaja ja stabiliseerija.

Seleniit joondab lülisammast ja edendab paindlikkust. See aitab langetõvekrampide puhul. Kivi neutraliseerib amalgaam-hambaplommidest tekkivat elavhõbedamürgistust ja pöörab ümber vabade radikaalide mõju

kõrberoosKõrberoos-seleniit aitab hajutada programme, mida olete ise endale peale pannud ja mis on liiga kaua käinud. See laseb niisuguse programmi vabaks ja annab tuge sobiva asenduse leidmisel. Seda saab kasutada eesmärgi kinnituse tugevdamiseks.

Judy Hall