Prithvi mudra stressi ja psüühiliste haiguste vastu

Pilt:fractalenlightenment.com

Pilt:fractalenlightenment.com

 

Mõnikord nimetatakse seda Maa mudraks. See mudra on hädavajalik organismi psüühilise seisundi halvenemisel, kui on hädavajalik võidelda psüühilise ja füüsilise nõrkuse, hüsteeria, hoogude, stressiga. See sobib kaitseks negatiivsete energeetiliste mõjutuste eest.
Maa mudra stimuleerib juurtšakrat. See tugevdab haistmismeelt, parandab tasakaalutunnet, sisendab kindlust ja tõstab enesehinnangut. Mõjub hästi küüntele, nahale, juustele, luudele, maksale ja kõhule.

Pange kokku pöidla ja nimetu sõrme otsad. Nendevaheline surve ei tohi olla tugev. Teised sõrmed on sirged ja pingevabad. Tehakse mõlema käega. Seiske või istuge toolile. Jalad on paralleelselt, jalatallad puudutavad täielikult põrandat või maapinda.

Sissehingamisel kujutlege, et võtate maa energiat vastu jalataldadega. See tõuseb taldadelt mööda Teie keha ikka kõrgemale ja kõrgemale, läbib jalad, keha, kaela, pea ja läheb ära kosmosesse. Hoidke paar sekundit hinge kinni. Välja hingamisel kujutlege, kuidas kosmose energia kuldse vihmana Teid pealaest jalatallani puhtaks peseb ja siis maha voolab. Hoidke üks hetk hinge kinni ja korrake tsüklit. Kasutage afirmatsiooni: „Maa jõud kingib mulle enesekindluse ja võime endale kindlaks jääda. Ma olen endas kindel! Kosmose jõud kingib mulle vaimustuse, soovi ja rõõmu!“
Seda tuleb teha stressi, hüsteeria ja närvipinge korral. Raviotstarbel teha iga päev 3 korda 15 minuti jooksul.

Infoallikas:interestingbox.ru

Mis on Mudra? loe SIIN

Teised Mudrad SIIN