Šiva - linga mudra raseduse jaoks.

Pilt: magicwish.ru

Pilt: magicwish.ru

Šiva on hinduismi suur jumal, kes hävitades loob uut. Muistsetes legendides on kirjas, et surmale järgneb alati elu. Ja see püha ringkäik kordub igavesti. Selleks, et uut luua, tuleb hävitada vana. Ja see  „vana“ ongi kõik meie negatiivsed blokid, barjäärid, rutiinne elu ja muu.  Vana ei lase edasi liikuda, sulgeb tee õnnele ning takistab soovide täitumist. Kui teie elus on tekkinud vaakum, pidage meeles: kunagi pole hilja midagi muuta.

Šiva-linga on ainulaadne, endas mehelikku jõudu  kätkev mudra (lingam on taassünni ja viljakuse iidseim sümbol) ja see võib aidata teil rasestuda. Mudrasid tehes kõrvaldate  kõik takistused, mis ei ole lasknud teil last eostada.

Tõstke käed kõhu kõrgusele. Küünarnukid nihutage veidi väljapoole. Suruge vasaku käe sõrmed kokku ja painutage peopesa kausikujuliseks. Parem käsi suruge rusikaks, jättes pöidla ülespoole püsti. Pange parema käe  „rusikas“ vasaku käe „kausikesse“. Sulgege silmad ja lõdvestuge. Kujutlege, et teie käed on Universumi juht ja parema käe pöidlaga puudutate viljakuse suurt tervistavat jõudu. Tilkhaaval valgub mööda pöialt alla võluenergia, täites teie „kausikest“ – vasaku käe peopesa. See kausike on teie üsa, lapse tulevase hälli sümbol. See on terve ja eostumiseks valmis. Tehke seda mudrat nii tihti ja nii kaua, kui ise soovite.

Infoallikas:magicwish.ru