LOMI-LOMI MASSAAŽ

Lomi-Lomi massaaž erineb teistest massaažiliikidest erilise tehnika poolest. Seansi ajal on massöör pidevas liikumises, kasutades väga pehmeid ja sügavaid, eelkõige käsivartega sooritatavaid võtteid. Tänu rütmilisusele ja pehmusele on Lomi-Lomi massaaž terapeutilise ja lõdvestava toimega.

Massaaži mõju avaldub kõikidel tasanditel.

Füüsilisel tasandil toimub:

– vererõhu normaliseerumine;
– valu ja lihaskrampide taandumine;
– puhastumine raku tasandil;
– seedimise korrastamine;
– hingamise tasakaalustamine (astmahoogude vähenemine);
– metabolismi ühtlustamine;
– keha üldine tugevdamine;
– vaimsete protsesside nagu mälu, tähelepanu ja taju parandamine.

Emotsionaalsel tasandil toimub vanadest emotsioonidest vabanemine, emotsionaalsete blokeeringute kõrvaldamine, üldine lõõgastumine.

Vaimsel tasandil annab massaaž täieliku armastuse ja hoolivuse tunde, tänu millele on meil kergem vastu võtta iseend  ja seda, mis meie eludes toimub. Me avaneme universumi tingimusteta armastuse energiale, mis aitab meil leida hinge ja keha tasakaalu.

Et massöör saaks teha võimalikult sujuvaid liigutusi, peab klient massaažilaual ilma riieteta lamama (vajaduse korral võib kasutada ühekordseid aluspükse)

NB! Seda tüüpi massaaž on vastunäidustatud pärast operatsiooni, nakkus- ja nahahaiguste, põletuste, põletike, veenilaiendite, lahtiste haavade ja  verevalumite korral ning  raseduse ajal.

Seanss kestab 2,5-3 tundi ja hõlmab terve keha massaaži, välja arvatud intiimpiirkond.

Hind 60 €

Info ja broneerimine tel 56990979


Massaaži teeb Arvi. Aastal 2015 alustas ta õpingud tervise valdkonnas, õppis ja praktiseeris mitmesuguseid  massaažiliike. Oma teadmised ja oskused on ta saanud koolitustelt nii Eestis kui Itaalias. Tema sõnul on Lomi-Lomi kõige parem viis armastuse edasi andmiseks. See viib armastuseni iseenda ja kõige elava vastu planeedil Maa.