Tualettruumi kristallid

kristallidKa tualett on maja  oluline ruum, kus tahaks end tunda mugavalt. Siin vabaneme kõigest, mida me ei vaja või mis meid segab.

Suitsukvarts on kivi, mis ilmselt kõige tugevamini puhastab organismi ja viib sellest toksiinid välja. Teisisõnu sobib see  kõige täpsemini temaatikaga.   See on tugev kivi, millega  ei tohi aga üle pakkuda, kuid  just tualettruumis ei veeda me  nii palju aega, mistõttu on kombinatsioon väga õnnestunud. Koos  punase jaspise või punase ahhaadiga maandab ja stimuleerib suitsukvarts kuseteede ja soolestiku alumise osa tööd.

Nefriit ja sardoonüks on kaks parimat kivi neerude ja kuseteede töö normaliseerimiseks tervikuna. Iga kord, kui satute nende kivide jõuvälja, saavad neerud  täiendava reipuselaengu ja see toetab nende tööd.

Aga tsitriin mõjub hästi seedimisele ja põrnale. Seedeprotsess algab tsitriinist ja lõpeb suitsukvartsiga, läbides sardoonüksi. Ja muidugi on tsitriin hea tuju ja elujõu kivi! Komplekt tundub väga meeldiv, rääkimata sellest, et näeb ka väga ilus välja ja tõepoolest kaunistab ruumi. Ümbritseda end ilusate asjadega on õige. Ilma fanatismita, kuid ikkagi.

Harmoonilises keskkonnas  on harmooniline olla kergem – sellele on raske vastu vaielda.

-Anna Gak