Kabineti kristallid

tööruum, kabinetSee võib olla kabinet või lihtsalt nurgake, kus te töötate, õpite, kus asuvad arvuti ja  raamatud, märkmed, mapid. Needsamad kivid võib panna ka ateljeesse, kus võib-olla seisab molbert või klaver.

Fluoriit on kivi, mis vähendab arvutilainete kahjulikku mõju ja mis teeb meie teadvuse rahulikumaks ja mahukamaks. Fluoriit tõstab info omandamise võimet – nii mentaalsel kui emotsionaalse tasandil, see kingib inspiratsiooni ja uusi loomingulisi ideid. Fluoriidiga on Teie suhtumine töösse mittestandardne, pilk  vähem  hägune. Fluoriit suurendab tähelepanu keskendamise võimet.

Teine tähtis kivi kabineti jaoks on lasuriit. See arendab loogikat ja intuitsiooni (ehk nii ühe kui teise eest vastutava kolmanda silma tšakrat), aitab mõtelda palju süsteemsemalt ja olla palju ettenägelikum. Lasuriit aitab väljendada oma mõtteid ja intuitiivseid vaimuvälgatusi palju täpsemalt ja adekvaatsemalt. Ja kui vaja on mingit ajurünnakut, siis paluge abi lasuriidilt, ja te tunnete, kuidas muutute palju täpsemaks, kuidas selginevad nägemine ja teadvus, kuidas lahendus muutub palju ilmsemaks.

Ja lõpuks võite lisada tsitriini – elurõõmuks ja energiaks, et teha kõike kirega!

Kivide efekt on veel parem, kui räägite neile sellest, milleks nad siin on. Võtke kivid kätte ja paluge neilt seda, mida teil töös vaja on, paluge tuge ja öelge, et avate end selleks, et võtta vastu ja integreerida nende omadused!

-Anna Gak