Mudra, mis avab tee külluseallika juurde.

mudra

Pilt:magicwish.ru

 

See mudra on hädavajalik ebastabiilse sissetulekuga inimestele, aga ka neile, kelle äri on kord kasumis, siis jälle kahjumis. See aitab materiaalses sfääris rahu leida  ja saavutada finantsilise sõltumatuse.  Mudra tekitab pooluse, mis tõmbab Teie poole raha ja materiaalsete hüvede  energiat.  See energiavoog on ühtlane, kindel ja lakkamatu.

Teile hakkavad avanema uued sissetulekuallikad, aga endised stabiliseeruvad või muutuvad tarbetuks. Te võite saada tulusa töö,  hästi tasustatud ametikoha või püsti panna oma äri. Avanevad ootamatud rahaallikad, kust neid oodatagi ei osanud. Raha hakkab tulema külluseallikast siis, kui Te seda vajate.

Mudra kirjeldus

Pange käed enda ette,  peopesad ülespoole, sõrmed suunaga ettepoole. Pange peopesad  kausjalt kokku,  nagu tahaksite vett võtta. Väikeste sõrmede küljed suruge tihedalt teineteise vastu. Ühendage mõlema käe pöidla, nimetissõrme ja keskmise sõrme otsad, nagu võtakasite näpuotsatäie midagi.

Nimetud sõrmed on surutud vastu väikseid sõrmi.  Sulgege silmad. Hingake sügavalt ja vabalt. Koondage tähelepanu ninajuurele. Kujutlege, et kulmudevahelises punktis asub erekuldse kuma allikas.

Öelge, et tahate ühenduda pideva ja ammendamatu külluseallikaga. Jääge sellesse asendisse mõneks minutiks.

Ptraktiseerige mudrat nädala jooksul 2-3 minutit  2 korda päevas, hommikul kohe pärast ärkamist ja enne und.  Seejärel tehke nädalane paus ja toimige nädala jooksul sama skeemi järgi.

Infoallikas:magicwish.ru

Mis on Mudra? loe SIIN