Täna valin endale aja võtmise.

gandex.ru-26_6754_aloneMa hindan kõrgelt nii enda kui teiste aega ning kasutan seda nii palju kui võimalik ainult nende asjade tegemiseks, mis mulle tõeliselt meeldivad. Võtan igapäevaselt aega, et iseendaga olla ning oma maailma tunnetada.

Meditatsiooni, jooga, võimlemisharjutuste kaudu investeerin ma enda keha, meele ja hinge kooskõla terviklikkusesse. See on kõige olulisem aeg minu päevast, sest kui olen ise töökorras ja harmoonias, olen atraktiivne ja meeldiv kaaslane ka teistele. Kvaliteetaeg on väikeste sammude tegemine selle poole, mis kõige suurem ekstaas ja harmoonia.

Võtan aega ka oma lähedaste jaoks, kui nad seda soovivad, ning kõigi inimeste jaoks oma elus. Kuulan neid tähelepanelikult ja olen empaatiline ning kaastundlik, eriti kui kerkivad üles väljakutsed või segadus. Kui ma ise olen valguse ja rahu majakas, saavad ka nemad innustust minu olemisest, niiviisi õpivad nad ise oma kogemuste kaudu ning ma luban neil oma õppetükke läbida, saates neile oma südamest valgust ja rahu. Me oleme kõik siin õppeprotsessis ning meil kõigil on üksteisega midagi jagada.

-Stella Shakti, Urmas Vaino (“Täna on mu elu parim päev”)