Retranslaator ehk Crystal healing grid

Mis asi on retranslaator? (Ingl. Crystal Healing Grid)

Retranslaator on kindla võnkesageduse, kuju ja suurusega kristallide kogum, mis on paigutatud määratud viisil Tiibeti tervendavale sümbolile Antahkarana. Retranslaatori abil saab teha tervendavat seansi iseendale, teisele inimesele või olukorrale katkematult (ööpäevaringselt). Retranslaator võimaldab kontsentreerida Universaalset energiat ja jaotada seda ööpäeva jooksul piiramatu hulga inimeste ja olukordade vahel.

20141217_153018Kuidas see töötab?  On teada, et kristallid suudavad koguda ja edastada informatsiooni – nende selline imeline võime on leidnud kasutust retranslaatori loomisel. Kristallide kasutamine võimaldab avada Universaalse energia katkematu voo inimesele või olukorrale, selle mõju muutub väga võimsaks ja tõhusaks.

Mida saab sel viisil harmoniseerida?

  • Füüsilist tervist ja emotsionaalset seisundit;

  • Kindlat eluperioodi (prenataalne aeg, mingi väga pingeline aeg, esimene seksuaalkogemus jne);

  • Kindlaid eluvaldkondi (situatsioon tööl, majanduslik olukord, elukoha või naabritega seotud probleem, raamatu kirjutamine, suhted vastassooga jne);

  • Suhteid (armsamaga, vanematega, lapsega, kolleegiga jne);

  • Olukordasid eelmistest eludest;

  • Enda iseloomuomadusi (“ebavajaliku” korrigeerimine ja “vajaliku” arendamine);

  • Tulevikuolukordasid (teisipäevane koosolek, järgmise aasta reis Austraaliasse, korteri remont jne).

Ühesõnaga kõike seda, millega saab töötada distantsilt.

Kuidas klient seda tunnetab?

Klient tunneb seda nagu pikka distantsioonilist seanssi.

Kõige sagedasem mõju: kõikehõlmav ühtlane heaolu seisund, energia juurdevool, väga sügav uni, tundlikkuse ja teadlikkuse tõus, muud reaktsioonid sõltuvad peamiselt harmoniseerimise “teemast” – näiteks probleemse olukorra läbitöötamine, kui selline on.

Kuidas ravitseja seda tunnetab?

See on asi, mis mind kõige enam vapustas. Ütleme nii, et sedavõrd võimast voogu ei olnud ma elus seni kunagi tundnud.

Retranslaatori laadimine on eriline meditatiivne praktika, väga-väga sügav. See on seda liiki meditatsioon, mille puhul on “probleemiks” mitte sisenemine, vaid väljumine. Nii kui protsess algab, imeb otsekui teadvuse muutunud seisund su endasse, kaod sinna, kus sisedialoog katkeb momentaalselt, kus aeg voolab teisiti, kus voog muudab tundmused nii eredaks, nagu ma polnud neid kunagi tajunud. Ning tõepoolest, sa oled ka ise vaid voog.

Kristallid on tajutavad nagu magnetid, nende välja võib peaaegu katsuda. Kui retranslaator on laetud, tekib otse märgi kohale justkui mingisugune tihe ala, mille energeetika on radikaalselt teistsugune. Tuba, kus retranslaator asub, puhastub märkimisväärselt.

Aga kõige tugevama mulje avaldab vististi see, et hakkad tundma end osakesena mingist ülemaailmsest võrgust, kus kõik on kõigega seotud – eriti siis, kui seanss tehakse suurele hulgale inimesi.

Samal teemal:

Mis on Antahkarana?

Mis on Harmoniseerimine?

Harmoniseerimiste kalender