Mõistatuslikud numbrid

Photo by Fabrizio Verrecchia on Unsplash

Sageli hakkavad meile silma ühtelugu korduvad numbrid. Näiteks mööda sõitvate autode numbritel või elektronkelladel. Võimalik, et meie inglid tahavad meile edasi anda mingisugust infot.

111 – Kontrollige oma mõtteid. Kontrollige: Kas te mõtlete sellest, mida tahate ja millest unistate? Teile avanevad avarad võimalused ja Teie mõtted ilmnevad füüsilisel kujul rekordajaga. See sarnaneb sähvatuse ereda valgusega, mis tähendab, et universum pildistas (jäädvustas) Teie mõtted ja ilmutab neid.

222 – Teie hiljutised ideed hakkavad saama reaalsuseks. Töötage nende kallal edasi. Nende ilmnemine Teile on varsti käegakatsutav.  Säilitage  positiivne mõtlemine, korrake afirmatsioone ja visualiseerige oma ideid.

333 – Taevased Meistrid  on Teie lähedal, näidates, et  Te võite nende abi, armastuse ja toetusega arvestada. Kutsuge Taevaseid  Õpetajaid, eriti siis, kui Te näete enda ümber number 3 sisaldavaid numbrikombinatsioone. Kõige tuntumad  Taevased Õpetajad on Jeesus, Mooses, Maarja, Kuan Yin, Yogananda.

444 – Inglid ümbritsevad teid oma armastuse ja abiga.

555 – Teid ootab ees suur elumuutus. Seda muutust ei peaks võtma kui positiivset või negatiivset nähtust, sest kõik muutused on elu loomulik osa. Võib-olla on see vastus Teie palvetele, seetõttu säilitage rahu.

666 – Teie mõtted on liiga materiaalse maailma küljes. See numbrikombinatsioon palub Teil hoida oma mõtted maa ja taeva, vaimse ja materiaalse vahel tasakaalus. Inglid paluvad Teil meeles pidada, et lõpuks täidetakse kõik Teie materiaalsed ja emotsionaalsed vajadused automaatselt.

777 – Inglid aplodeerivad Teile. Teil on kõik kõige paremas korras. Teil sujub kõik väga hästi. Jätkake oma tööd ja teadke, et Teie soovid täituvad. See on erakordselt positiivne märk.

888 – Teie elu üks etapp saab läbi. See on märguanne Teie uue eluperioodi ettevalmistamiseks. Selline numbrikombinatsioon võib tähendada, et Te lõpetate emotsionaalse karjääri, mingi töö või suhete faasi. See tähendab ka, et tunneli lõpus on valgus. Liikuge edasi või nautige oma töö vilju.

999 – Lõpetamine. See on Teie pika isikliku või ühiskondliku elufaasi lõpp. Samuti on see läkitus Maad tervendavate Valguse töötajatele, mis tähendab: Hakake tööle. Emake Maa vajab Teid praegu.

000 – Meeldetuletus, et Te olete jumalaga üks. Tunnetage oma Looja armastust endas. See tähendab ka seda, et mingi olukord on läbinud täisringi.

20 – Kiirendamine. Kui Teil on vaja kiirendada üht või teist protsessi, korrake omaette nii tihti kui saate: “Kakskümmend”.  Number ““– mitmekordistab Teie jõupingutused,  number “0” – nullib vastupanu jõu

4 – Aeglustamine, püsivus. Kui Teil on vastupidi vaja aeglustada üht või teist protsessi, korrake omaette: “Neli”, see on ruut, kõige püsivam kujund. Just tema hakkab takistama ja aeglustama tegevust. Ruudu küljed on kõik võrdsed, nii et igal pool on üks ja seesama – püsivus ja aeglustamine

7 + 1 – Lisamine. Kui Teil on vaja midagi lisada. Kujutage ette seda, mida tahate, ja korrake: “Seitse pluss üks”.  Number “7” on saladusliku tegevuse number,  number “1” on eesmärgi ja energia number, nende summa “8” on lõpmatuse number.

10 -1 Vähendamine. Kui Teil on vaja midagi vähendada, kujutage ette ja korrake: “Kümme miinus üks”, kuid sel juhul olge valmis muutusteks. Selle tegevuse tulemus on 9, muutuste number.

40 – Ehitamine, taastamine. Kui Teil on vaja midagi ehitada või taastada, kujutlege seda ja korrake: „Nelikümmend korda nelikümmend“.  See, mida te tahate, suureneb/rohkeneb pärast seda lõpmatuseni.

44 – Lõhkumine, purustamine. Kui Teil on vaja midagi lõhkuda, kujutlege seda ja ütelge: “Nelikümmend neli”. Need numbrid on väliselt sarnased kahele pikselöögile. Ka ühe ruudu teise peale asetamine lõhub osadeks igasuguse püsivuse, sest nurki on ju nüüd 8, aga 8 on lõpmatuse number. Ja tulemuseks ongi purustamine lõpmatuseni – tolmuks.

21 – Õnn, edu. Kui Teil ei ole piisavalt õnne, edu ja kergust elus, korrake: “Kakskümmend üks”

91 – Aeg. Kui Teil ei jätku aega, korrake: “Üheksakümmend üks”. Number 9 on muutus, 1 kõige kiirem number. Lisaks sellele on 1 algus, 9 aga lõpp, see tähendab ajatsükli täielikku haaramist.

3 – 3 – 3 – – – 5 – 7 – 9 – 9  Külluse energia ligi tõmbamise kood. Korrake seda hommikuti vähemalt 21 korda. Märk (-) tähendab intervalli sekundites.

1 – 8 – – 5 – 1 – – 5 – 1 – 8  Kood, mis aitab ületada ootamatuid takistusi. Korrata 33 korda. Märk (-) tähendab intervalli sekundites.

-Doreen Virtue