Mida AuraTransformatsioon™ enesega kaasa toob

Allalaaditud failVastab Anni Sennov Esmalt veidi taustateavet: AuraTransformatsiooni™ seisukohast paistavad inimesed erinevate energiavormidena, mis on pidevas liikumises. Nähtav osa (keha) on füüsilist keha ümbritsevate ja keha sees levivate nähtamatute ja osaliselt nähtavate energiate manifestatsioon. Auras asub meie nähtamatu energia, mis on puhas vaim, ning osaliselt nähtavad energiad. Osaliselt nähtavate energiate hulka kuuluvad näiteks meie mõtted ja tundmused, lootused ja soovid, kõik tunde- ja mõttemudelid ning emotsioonid. Mõnikord võivad vanad mudelid ja emotsioonid mõjutada meie elu rohkem, kui meile meeldiks.

Arhetüüpsed teemad nagu oskamatus endale piire kehtestada; teiste vaba ruumi mitteaustamine seda ületades või kahjustades; söandamatus teha asju, mida tegelikult teha tahetakse või julgematus olla mina ise, sest kaasinimeste ootused on teistsugused; oma unistuste mittejärgimine ja täitmata jätmine; samuti hirm, süütunne ja madal enesehinnang – need on kõik spetsiifilised aura vibratsioonid, mida võib näha peegeldumas füüsilises kehas ja inimese eluolukordades.

AuraTransformatsiooniga™ läbib inimene kogu auravälja väga sügava ja põhjaliku puhastuse. See loob ruumi avanevale vaimuenergiale, mis asub kõrgemas vaimses kehas. Aura madalamad energiakehad teevad vaimuenergiale teed. See on kogu AuraTransformatsiooni™ teedrajav läbimurdepunkt, võimaldades astuda hiigelpika sammu niisugusele teadvuse tasandile, millega paljudel inimestel on seni olnud vaid juhuslik kontakt.

Oma vaimuga pidevas ja otseses kontaktis olemine on asi, mida kõik inimesed teadlikult või alateadlikult saavutada püüavad. Kui su teadvus AuraTransformatsiooni™ abil avardub, tekib sul ka tugevam ja puhtam intuitsioon, mis aitab sul ära tunda, mis on sinu jaoks hea ja mis mitte. See, kui jõuliselt sügavam intuitsioon väljenduma hakkab, sõltub sellest, kes sa inimesena oled ja millises isikliku arengu sõlmjaamas oma eluteel parajasti asud, aga ka sellest, milline on sind ümbritsev keskkond.

AuraTransformatsiooni™ eelised:

  • Oled rohkem SIIN ja PRAEGU , selle asemel et kõike ette planeerida või minevikus kinni olla

  • Hakkad rohkem usaldama iseennast ja leiad sisemist rahu Tekkib parem intuitsioon ja ülevaade asjadest, olukordadest

  • Intuitsioon ja tegutsemisjõud hakkavad tegema koostööd, tuues kaasa suurema energia ja tulemuslikkuse

  • Rõõmutunne suureneb

  • Hakkad paremini tajuma teiste inimeste varjatud kavatsusi

  • Elukeskkonnast tulenevad katsumused hakkavad sind vähem häirima

Mis on AuraTransformatsioon™ vaata SIIN

Allikas: www.auratransformatsioon.co.ee