Kellele sobib Aura justeerimine?

auraAura justeerimine sobib peamiselt 1987-1994 aastal sündinud noortele, kellel on vana ajastu aurastruktuur segunenud uue indigoaura struktuuriga.

Aastatel 1987-1991 sündinud inimesed: Kõigil sel perioodil sündinud inimestel on vana ajastu aurastruktuur segunenud väikese koguse uue indigoaura struktuuriga. Sageli on neil raskusi kindla identiteedi rajamisega, sest neid tõmmatakse sisemiselt kahes suunas.

Lisaks ei ole nende kaitsebarjäär välismaailma ees kuigi tugev ja seetõttu võtavad nad sageli omaks vanemate ja teiste nende keskkonda mõjutavate inimeste ideaalid ja asjade tegemise viisid, selle asemel et järgida oma soove. Väliselt võivad nad jätta rahuliku ja rahuloleva mulje, eriti vanemate silmis, kuid sageli jääb neil puudu sisemist tarkust ja algatusvõimet. Seetõttu saab aura justeerimine ehk kohandamine või lühike AuraTransformatsioon™ aidata neil inimestel oma sisemise energiaga tasakaalu jõuda ning sellest lähtuvalt oma isiklikku potentsiaali paremini ilmutada.

Aastatel 1992-1994 sündinud inimesed: Kõigil sel perioodil sündinud inimeste aurastruktuuris on ülekaalus indigovärvi energia. Seetõttu on neil suur isiklik läbilöögivõime ning nad saavutavad hõlpsasti oma tahtmise, kuid nende kaitsebarjäär välismaailma ees on puudulik ning nad ei suuda kehtestada enda ja teiste jaoks vajalikke piire. Seega on neil sageli raskusi sisemise tasakaalu leidmisega. Näiteks võivad nad ühel hetkel murduda täiesti tühise ebamugavuse tõttu, kaks sekundit hiljem aga rõõmsalt edasi millegi muu juurde liikuda, laskmata end varasemast probleemist enam segada. See vanuserühm saab palju kasu aura justeerimisest ehk kohandamisest.

Aastatel 1995- 2003 sündinud inimesed: Kõigil sel perioodil sündinud inimestel on puhas ja terviklik indigovärvi aura ning seetõttu nimetatakse seda vanuserühma õigustatult indigolasteks või indigodeks. Seda põhjustab nende aura sügav sinakaslilla värvus, millest on moodustunud tasakaalukeha. Lisaks on uut tüüpi aurasse võrdse intensiivsusega lõimitud kõigi meie päikesesüsteemi planeetide energiad. Seetõttu on need inimesed sündinud neljanda mõõtme energiasse, mis sisaldab maandatud esimest mõõdet, teisest mõõtmest pärit tasakaalu ning kolmandas mõõtmes olevat armastust. Kõik need elemendid on täielikult ja terviklikult nende aurasse sulandunud. See vanuserühm ei vaja AuraTransformatsiooni™, sest indigoaura, mida AuraTransformatsioon™ annab, on nende sünnipärane õigus.

Tõtt öelda peaksid AuraTransformatsiooni™ läbimist kaaluma hoopis indigolaste keskkonnas elavad ja tegutsevad täiskasvanud. Kuid indigoauraga inimesed saavad siiski kasu teistsugustest menetlustest või teiste kristall- või indigotäiskasvanutega suhtlemisest. Tuleb jälgida, et indigolaste kristalliseerumisprotsessi asjatult tagant ei kiirustataks, sest kõige parem on, kui see toimub loomulikul moel- see aga seostub mõnevõrra nende elueesmärgiga. Kristalliseerumine toimub kõige loomulikumalt indigolaste teismeeas ning mõnikord ka siis, kui ema või isa on pärast AuraTransformatsiooni™ läbimist esmalt ise kristalliseerunud.

Raamatust “Indigolapsed, Kristall-lapsed ja uue aja täiskasvanud”

Mis on AuraTransformatsioon? vaata SIIN