Erinevad aurastruktuurid

energiaKui te vaatate pilti kolmest aurastruktuurist , siis vanas vikerkaareauras on suurim puudus see, et meil ei ole kehal ümber otsest kaitsekeha. See tähendab, et kõik madalama võnkesagedusega energiad võivad vabalt liikuda meie kehasse ja hinge. See teeb olukorra eriti keeruliseks nende jaoks, kes tegelevad või suhtlevad paljude inimestega igapäevaselt.

Vanas energias on meie kehas hingeenergia ja vaimenergia on meist väljaspool. See on sageli ringihõljuv energia. Me kontakteerume sellega ja see tuleb lähemale, kui soovime midagi ja palvetame või siis tegeleme/töötame vaimsusega, aga vaimenergia ei ole pidevalt ja püsivalt lähedal.

Vaimenergiasse kuuluvad ka inglid, teejuhid ja muud kõrgema energeetikaga olevused. Vana energia suuremaid hädasid on veel see, et surume paljusid asju, mis meile ei meeldi, alla. Näiteks kui lähed vanaemale külla ja ta on teinud pannkooke vaarikamoosiga. Sulle aga vaarikamoos ei meeldi. Vanas energias olles sa sageli lihtsalt kugistad need koogid alla, ilma et mainiksid, et sulle vaarikamoos ei meeldi. Uues energias räägid oma tõde ja kui oled piisavalt teadlik, teed seda läbi filtri, mis öeldut pehmendab. Ütled näiteks: “Kallis vanaema, kahjuks mulle vaarikamoos ei meeldi, aga see ei tähenda, et ma sind ei armasta. Aga äkki sul on mõnda teist moosi?”

Kui lähed indigoinimese juurde, tead kohe, et ei ole probleem väljendada talle oma eelistusi. Vanas energias, kui räägid oma tõde nii nagu see tuleb, võib see sageli tunduda kuulajale haavavana. Indigolastega ja transformeeritutega on lood teised. Indigoenergias on inimesel vaid kolm energiakeskust ning maakeeli öeldes tähendab see seda, et energiad töötavad palju koondavamalt kui enne. Kroontšakra ja kolmas silm on ühinenud. See tähendab, et selle inimese vaimne nägemine ja kõrgem Jumalik teadlikkus on ühinenud.

Kõritšakra ja südametšakra ühinevad. See tähendab, et inimese tõe rääkimine ja sügava südame tundlikkus ühinevad. Kolm alumist tšakrat ühinevad, mis koondavad inimese enesekehtestuse, tahte ja suhtlemise energiad. Inimese kehas ei ole enam hingeenergia, vaid hoopiski vaimenergia. Kuna see on nüüd inimese sees ja ümber hoopis teisel energeetilisel moel, siis mida iganes inimene ütleb või mõtleb, täitub see palju kiiremini kui enne, sealhulgas ka negatiivsed mõtted või tunded. Keha ümber tekkiv kaitsekeha omab kaitsetsooni rolli, mis ei lase midagi madalamat tungida inimese kehasse ja vaimu. Samas on see ka energeetiline sild nii keha kui vaimenergia vahel.

Indigofaas on absoluutne puhastumisfaas. Kui inimene on sündinud indigolapsena, on ta ise niivõrd puhas vaimenergia, et tal endal polegi suurt puhastada. Sel juhul hakkab ta aitama puhastada enda ümbrust, eelkõige oma vanemaid ja lähedasi ning vanu struktuure (lastaed ja kool jne). Transformeeritutel hakkab rakutasandi puhastus nii kehaliselt, emotsionaalselt kui ka kõikidel teistel tasanditel. Sümboolselt  võime ütelda, et AuraTransformatsioon™ tõmbab buldooseriga tühjaks sinu vana peenra, mis vanas energias sisaldas endas nii lilli kui ka umbrohtu samaaegselt. Kuid umbrohtudel on juured ja need  võivad oma idud jällegi välja ajada. Nende juurte puhastus hakkabki pihta indigofaasis. See tähendab ka, et kui vikerkaareauras on inimese energeetiline tasakaal valguse ja pimeduse suhtes üsna suure vahega, siis indigoenergias avatakse inimese sisemisi musti kaste, mis lasevad valguse osakaalul suureneda igal tasandil. Kui see osakaal suureneb piisavalt, hakkab inimene liikuma kristallfaasi, kus hakkab pihta täielik kristalliseerimine ja valgustumine. Inimesed, kes on kas kolmandas või kolmanda ja neljanda dimensiooni vahel, on väga küpsed AuraTransformatsiooniks™. Inimesi, kes on aga esimeses või teises dimensioonis või isegi teise ja kolmanda vahel, ei tohiks transformeerida. Kes kus tasemel asub, näeb iga auratransformaator ka lihtsalt inimesele peale vaadates ära. Kui transformeeritakse teise ja kolmanda dimensiooni vahel olev inimene , algab neil transformatsiooni järel kõigepealt teise tasandi puhastus, mis võib endaga kaasa tuua vanade pahade käitumiste ägenemise (suitsetamine ja joomine näiteks). Alles seejärel puhastatakse kolmas dimensioon ja hakkab lõplikult integreeruma indigoenergia.

Energiate dimensioonid

Esimesel ja teisel dimensioonil on inimesed, kelle elu on väga lihtne ja piiratud. Nad on sageli loonud omale illusiooni, et neil on piiratud elamine ja olemine ning paremat ei olegi. Need on sageli inimesed, kes käivad 8-17 tööl ja saavad kindlat kuupalka ja tulevad vaevu ots-otsaga kokku ning elavad ka viletsates tingimustes. Nad on sageli ka mitte väga avatud vaimsele maailmale ning on skeptikud selles osas. Nad ütlevad, et kõik see, mida ei näe, ei eksisteeri.

Kolmanda dimensiooni inimene hakkab oma piiratud kastist juba üle ääre kiikama ja kel julgust on, sealt ka välja hüppama. See on alguses muidugi hirmutav, aga mida aeg edasi, seda tugevamaks ja julgemaks inimene muutub. Siin avanetakse vaimsele teadlikkusele, nähakse seoseid ja holistilist (terviklikku) kooseksistentsi kõiges. Inimene on siin sageli väga armastav ja hooliv, isegi nii väga, et unustab iseenda vajadused sootuks. Kui inimene siin faasis juba näeb seoseid ja saab aru, et ta on ise oma reaalsuse looja ning hakkab praktiseerima seda ja kogeb, et ei ole olemas mingeid piiranguid, et kõik see on vaid illusioon, siis siin on juba tegu neljandasse dimensiooni liikumisega.

Neljas dimensioon on indigofaas. Indigoinimesed on sündinud täieliku sisemise tasakaaluga, kuigi see ei pruugi alati väliselt märgatav olla. Nad on väga ausad ja sisimas vankumatud tõeotsijad, kes ei suuda valetada ei endale ega teistele. Nad käituvad välismaailma suhtes sageli provotseerivalt, kuid mitte halbade kavatsuste tõttu – pigem väljendavad nad sel moel oma võimetust tulla toime olukorraga, kus puudub tasakaal.

auraViies dimensioon on kristallfaas. Kristall-lastel on väga puhtad ja võimsad energiavõnked, nad on suhtlemises teiste inimestega äärmiselt ausad ja tõeotsijad. Erinevalt indigolastest puudub neil täielikult piirangute element, kuid laste endi jaoks ei ole see probleem, sest nad teavad väga täpselt, mis neile meeldib või mis mitte ja milliste inimestega neil on hea koos olla.

Kristall-lapsed ei suuda kompromissidele minna. Sellisel juhul eralduvad nad täielikult ümbritsevast maailmast, sest arvavad, on ise endi jaoks parimad kaaslased.

Isegi kõige lähedasemad pereliikmed, olgu selleks ema, isa või teised sugulased, ei tohiks Kristall-laste läheduse pälvimises liiga kindlad olla.

Allikas:http://www.auratransformation.co.ee/