Antahkarana

2013-03-31_10_24_44-1_zps9a0fafd1Antahkarana  on  iidne müstiline Tiibeti sümbol.
Paljud ravitsemispraktikad, kus kasutatakse seda sümbolit, käivad käsikäes Reiki või Qigongiga.
Antahkarana on väga tugevamõjuline sümbol – juba oma olemasoluga loob see positiivse mõju tšakratele ja aurale. Ravitsemise protsessi ajal koondab ja süvendab see kõikide kaasatud tervistavate energiate mõju. Meditatsiooni ajal, kui sümbol asetseb teie peal või teie kõrval, loob see automaatselt nähtuse, mida taoistid (daoshi) nimetavad Suureks mikrokosmiliseks orbiidiks. Psüühilised energiad sisenevad jalataldadesse ja liiguvad mööda keha üles pealaeni ning siis uuesti jalataldadesse sel moel inimest maandades ja luues pideva energiavoolu tšakrate kaudu.

Antahkarana neutraliseerib ka negatiivse energia, mis koguneb juveelitoodetes ja kristallides. Selle sümboli kasutamise positiivsed efektid annavad ikka ja jälle häid tulemusi, mida on ära märkinud need, kes on seda sümbolit ravitsemises kasutanud.

Ühelt poolt tundub see sümbol olevat kahemõõtmeline, kuna see koosneb kolmest number seitsmest, mis asuvad tasasel pinnal. Kolm number seitset esindavad seitset tšakrat, seitset värvi ja seitset nooti. Teiselt poolt kujutatakse seda sümbolit kolmemõõtmelise kuubina. Selle energia liigub üles kahemõõtmelisuselt kolmemõõtmelisusele ning siis jätkab liikumist üles läbi nähtamatute dimensioonide Kõrgeima dimensiooni Kõrgeima Teadvuseni.

Antahkarana_by_Cha0sCatOn selge, et see sümbol ei pärine Tiibeti elanikelt. Selle päritolust ei ole kirjalikke allikaid, kuid Michelle Griffith sai ühenduse selle sümboliga selgeltnägemise kaudu ning mõtestas lahti selle vaimse ajaloo. M. Griffithi järgi anti see sümbol esmakordselt Maa inimestele Lemuuria ajastul umbes sada tuhat aastat tagasi. Antahkarana loodi Tõusnud Meistrite Nõukogu poolt, mis jälgis Galaktika evolutsiooni. Nad nägid, et inimesed Maa peal olid rahutud ja vajasid abi. Nad lõid selle sümboli ja andsid sellele oma Kõrgeima Teadvuse. See Kõrgeim Teadvus loob ja juhib kogu seda kasu, mida see sümbol toob, ja seepärast ei saa seda kurjadeks eesmärkideks kasutada.

See sümbol ei vaja erilist häälestust. Isegi siis, kui ta on ainult teie kõrval, suurendab see järsult ravitsevaid jõude ükskõik missuguses ravitsemise protsessis. Samuti võib seda kasutada meditatsiooni ja igasuguste tervistavate harjutuste, heaolu suurendamise või kõrgemate jõududega kontakti loomise puhul.

Kuidas seda sümbolit igapäevaelus kasutada? 
Antahkarana töötab vahetult inimkeha peentel energiatel ja selle ümber.
Lihtsalt asetage sümbol ükskõik missugusesse tuppa või ruumi. Sümbol ei ole võimeline kahju tekitama. Objektid, mis on asetatud kahe Antahkarana sümboli vahele, puhastuvad negatiivsest energiast. Mees- ja naissümboli paigaldamine seinale neutraliseerib igasuguse negatiivse energia.

Sümboli asetamisel madratsi, massaažilaua ja toolide alla on väga hea mõju unele. Antahkarana_bhumbKui te lihtsalt olete sümbolite peal pikali kolm minutit, muutub kohe tšakrate tasakaal. See aitab inimesel olla tähelepanelik ja sihikindel ega lase end väsinuna ja unisena tunda. Sümbolit võib kasutada ka vee puhastamise eesmärgil. Antahkarana on oma kolmemõõtmelisuse tõttu hinnaline meditatsioonivahend. Sümboli regulaarne kasutamine kindlustab kõrge sisemise selguse. See aitab minna sügavamale alateadvusesse, mis parandab oluliselt üldisi meditatsiooni, afirmatsiooni ja visualisatsiooni tulemusi.

Meditatsioon toimub otse sümbolile vaadates, mis lubab teadvusel triivida ning vormi omandada. Selle võimas mõju meeltele tõstab nende selgust ja aitab oluliselt lõdvestuda. Selle sümboliga on väga kasulik mediteerida stressirohkete olukordade ajal, kuid parem on seda teha regulaarselt, võttes selleks iga päev 10-30 minutit. Väärtus, mille te saate, hakkab arenema koos mentaalse selgusega ning rahu ja kaitstuse tunne jääb teiega terveks päevaks.

Nendele, kes praktiseerivad Reikit – Asetage kujutis pildiga patsiendile või töödeldavale kohale. Seejärel asetage käed selle peale ja saatke Reikit. See lühendab tervekssaamise aega ning lubab korrigeerida sügavamaid protsesse.

Samal teemal:

Retranslaator

Mis on Harmoniseerimine?

Harmoniseerimiste kalender