Akvamariin

Aquamarine-mineralSelle rahustavad energiad vähendavad stressi ja vaigistavad meelt. See harmoniseerib ümbrust ja kaitseb saasteainete eest. Psühholoogiliselt tõmbub akvamariin tundlike inimeste poole. Sel on vägi teistes tolerantsust tekitada. See saab üle hukkamõistust, annab tuge igaühele, kes on hõivatud vastutusest, ja julgustab vastutust enda peale võtma. See loob õiglase, visa ja dünaamilise isiksuse.

Akvamariin rahustab meelt, eemaldades kõrvalise mõtte. See filtreerib ajusse jõudvat teavet ja selgendab taju, teravdab intellekti ja selgitab segadust. Tänu võimele viia lõpetamata asi lõpule, on akvamariin kasulik sulgemiseks kõikidel tasanditel. See toob selgust blokeeritud suhtlemisse ja edendab eneseväljenduse oskust.

Vaimselt teravdab akvamariin intuitsiooni ja avab selgeltnägemise. Oivaline meditatsioonikivi, mis aktiveerib kõrgemad teadvuseolekud ja vaimse teadlikkuse ning innustab inimkonda teenima.

Akvamariin kaitseb aurat ja joondab tšakraid, puhastades kurgutšakrat ja tuues sidet kõrgemalt tasandilt. See joondab ka füüsilist ja vaimset keha.

Akvamariin on kasulik valusa kurgu, paistes näärmete ja kilpnäärmeprobleemide korral. Sel kivil on üldine toniseeriv mõju. Akvamariin tugevdab keha puhastavaid organeid ja abistab silmi, lõualuud ning hambaid ja magu. See aitab ära hoida lühi- ja kaugelenägelikkust ning rahustab ülereageerivat immuunsüsteemi ja autoimmuunhaigusi, nagu heinanohu.