Naise väe allikas

28. märts kell 18.00-21.00
Devi Reikistuudio (Pikk 12 b), Tartu

************

07. aprill kell 13.30-16,30
Isvara Joogakool,
Parda 10/12, (Endine Ahtri 10b/12a) , 4. korrus, Tallinn

************

Juhendaja: Delia

Kas olete märganud enda ümber naisi, kes 20-selt näevad välja 30? Või vastupidi, 60-selt näevad välja 35?  Kas olete endalt küsinud, miks see nii on? Mis on nende kütkestavate, naiselike ja seksuaalsete daamide saladus?

18 aastat tagasi, pärast esimese lapse sündi, hakkasid need küsimused mind vaevama. Olen veendunud, et iga naine soovib ja unistab jääda oma mehe jaoks nooreks ja veetlevaks, omada tugevat naiselikku energeetikat, kuid mitte kõik naised ei saa sellega hakkama.

Nende 18 aasta jooksul olen proovinud suurt hulka praktikaid, läbi lugenud hulgaliselt raamatuid, külastanud tohutult palju kursusi ja treeninguid, kus räägiti kõigest muust heast, ainult mitte sellest, kust saada eluenergiat juurde ja kuidas seda hoida  ning kasutada enda heaks. Lõpuks olen kokku kogunud  enda meelest kõige efektiivsemate praktikate , meditatsioonide, harjutuste ja retseptide variandid (mida ise igapäevaselt kasutan). Ja olen nüüd valmis neid teiega jagama, kallid daamid!

Kursuse teemad:

  • Naise väe allikas ja kus see asub?;

  • Kuidas peatada vananemisprotsessi ja taastada energeetilist ressurssi?;

  • Nefriitmuna kui naise väe allika valvur;

  • Külluse valem;

  • Kuidas töötavad energiakeskused naise ja mehe suhetes;

  • Intiimlihaste toonust tõstvad  ja emakavajet ning uriinipidamatust ennetavad harjutused;

  • Harjutuste kompleks kehavibratsiooni tõstmiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks, seksuaalenergia äratamiseks ja hoidmiseks, naise hormonaaltaseme harmoniseerimiseks;

  • Noorendav, näokontuure taastav gümnastika.

Kaasa võtta mugav riietus, milles on mugav harjutusi teha. Kohapeal on võimalik osta sajaani nefriidist Yoni muna (41-55€/tk)  ja trenažöörid ( hind 15.00 €/tk )

Eelregistreerimine info@delia.eevõi tel. 56990979

Osaluspanus 20 €

Maksmine kohapeal sularahas!

Kursuste kalender SIIN