Mis on Yoni muna?

yoni

Pilt: Delia

Praegu pakutakse turul palju erinevaid treeninguseadmeid intiimlihaste arendamiseks. Miks on siis munakesed paremad kui teised treeninguseadmed?

Iidsetest aegadest peale kasutasid inimesed just munakujulisi yoni treeninguseadmeid. Muna on elu, harmoonia ja viljakuse sümbol. See on väga naiselik sümbol, mis meenutab meile lapsi ja hoolt, eostumist ja elujõudu. Nagu igas teiseski seemnes, peitub munas väga palju energiat. Peale selle on muna kuju naise jaoks väga füsioloogiline, seda on mugav enese sees kanda.

Kuidas siis suhtuda lateksist ja teistest kunstmaterjalidest tehtud treeninguvahenditesse? Need treeninguseadmed on samuti head, kuid looduslik kivi on elusorganism, sellel on hing. Erinevalt meditsiinilisest lateksist ei mõjuta see harjutuste ajal mitte ainult lihaseid, vaid ka mikrofloorat ja energiaid. Just seetõttu on treeninguseadmega võimalik teha vaid harjutusi, kuid nefriidimunakest võib enda sees kanda peaaegu pidevalt, mis iseenesest on väga kasulik, isegi ilma harjutusteta. Meditsiinilised treeninguvahendid mõjutavad ainult füüsilisi näitajaid – lihaseid. Kivi mõjutab aga nii energiat, psüühikat kui ka teadvust. Sellel on laiem mõjuspekter, mis on ka palju ühtsem.

yoni munad, mida nei tohi enda sees kandaMille poolest on need munakesed paremad kui need helerohelised, mida võib näha peaaegu igas suveniiripoes? Need munakesed on valmistatud looduslikust Sajaani nefriidist; need, mis on aga suveniirilettidel, on parimal juhul valmistatud Transvaali nefriidist (see on odav tarbekivi, mille omadusi ei saa võrrelda tõelise nefriidi omadega), halvimal juhul on need valmistatud presskivist. Tehismunakesed mõjuvad halvasti limaskestale ja võivad põhjustada ärritust, seepärast on parem mitte riskida. Peale selle, et nefriit ei hakka kindlasti teie sees olles mingeid mürgiseid aineid eritama, on üks tema tähtsamaid omadusi näiteks see, et ta hoiab suurepäraselt sooja ning järelikult soojendab see yoni sisemist ruumi ja kutsub esile loomuliku füsioteraapia efekti. Kunstmunakesi võib mõnikord kasutada harjutusteks (kokkuhoiu eesmärgil), kuid neid ei tohi eneses kanda.

Missuguseid tulemusi saavutavad neiud, kes rakendavad yoni munakeste kandmist? Üldiselt jagunevad tulemused mitmesse rühma:

  • Füüsilised (mikrofloora paraneb niipalju, et isegi günekoloog imestab; menstruatsioonid mööduvad kiiremini ja kergemalt, keha muutub paindlikumaks)

  • Seksuaalsed (partner on meeldivalt üllatunud, et on avanenud uued horisondid, tundes, et naine on seksis rohkem „dialoogis“)

  • Tundlikkuse suurenemine (nii seksuaalsuses kui ka üldse suhtes oma kehaga, näiteks tunned, millal toimub ovulatsioon)

  • Energeetilised (energiamahu suurenemine ja selle kvaliteedi muutumine paremuse poole; väsid palju vähem, tunned endas rohkem jõudu ja rõõmu)

  • Psühholoogilised (hirmude kadumine ja nende läbitöötamine, veetlevuse suurenemine meeste suhtes, kontakt oma naiseliku olemusega)

yoni munaNefriidist treeninguvahend on terviklikust kivist munake, mille ühte otsa on kinnitatud tamiil (soovi korral). Munake jõuab teie sisse (seda paigaldatakse nagu tampooni) ja hakkab tegelema kahe väga olulise asjaga: tervendab mikrofloorat (see toimub nefriidi hea soojusjuhtivuse arvelt, see on loomulik füsioteraapia) ja tugevdab intiimlihaseid. Lihaste treenimine toimub isegi siis, kui te munakest lihtsalt endas kannate (nii teie kui ka teie mees märkate erinevust juba nädala pärast, see on tõestatud); üldse võib munakesega teha spetsiaalseid harjutusi, mis oluliselt efekti suurendab. Nii ravitakse emakavajet, suurendatakse viljastumise tõenäosust ja pinguldatakse lihaseid pärast sünnitust. Eelkõige märkate aga väga positiivset dünaamikat seksuaalsfääris – nii teie kui ka teie mehe nauding on suurem.Peale selle tõstab munake oluliselt tuju, sest see kindlustab head voolu energiakanalites ja see ravib tujukust, mis on seotud tsüklite või seksinappusega. Te muutute pehmeks, naiselikuks ja õnnelikuks 🙂 Üleüldse, kui teie sees on mingi saladus, loob see õige atmosfääri sisemises ruumis – see on justkui kerge mõistatus, alustuseks 🙂

Oma kogemusest võin öelda, et kohe kindlasti tõmbab töö munakesega rohkem vastassugupoole tähelepanu. Kõige tähtsam on siin olla leidlik sümpaatiatega, läbi naiselike energiate ei tohi püüda mehega manipuleerida. Kui huvitav see ka pole, avaldas nefriit mõju ka minu välimusele. Näo- ja kehanahk hakkas särama, näolt kadusid väikesed kortsud ja silmis läks põlema vallatu tuluke. Mis saaks naise jaoks veel parem olla?

Soovin teile mõnusat praktikat ja naiselikkust.

-Delia

Allikas: http://healingstones.ru/yaichki-dlya-joni

Nefriidist rohkem SIIN

Oluline info Yoni muna kasutamise kohta algajale SIIN

Harjutused SIIN

Osta Yoni muna SIIN