MINUST

Minu nimi on Liia Hüpin (Delia)

DeliaOlen üks hing, kelle eesmärgiks siin maa peal, minu praeguses elus, saada iseendaks ja läbi selle aidata inimestel ärgata sügavast unest, vaadata ümberringi ja avastada enda jaoks imelist maailma, kus kõik on võimalik! 🙂

Kunagi noorena unistasin finantsmaailmas töötamisest ja omandasin ka kõrghariduse. Kuid elul olid minuga teised plaanid. Ujusin pikki aastaid vastuvoolu ja kulutasin hulgaliselt energiat, kuid siis saabus tõehetk ja pidin oma elule uue pilguga otse silma vaatama. Õnneks oli mul veel natuke julgust kuulata oma sisemist häält ja ma valisin omale uue teeraja mis on täis üllatusi, huvitavaid sündmusi ja õppetunde. Olen rahulolev ja tasakaalus, ning vägagi õnnelik 🙂

Minu teekond:

Мärts 2009 – Detsember 2010 – Kuidas töötab Külgetõmbeseadus. Life success programmid 

Мärts -Juuni 2010 – Kinesioloogia kursus Psych-k (Iris Nordstand Giske, Lars Steinberg, Norra) 

Juuni-Detsember 2010 – viisin läbi mitu kursust ja seminari Positiivse mõtlemise teemal nii Tartus kui ka Tallinnas koostöös Perekonnasuhete keskusega.

Aprill  2011 –  Orgo-Balance Tantra Massage elumuutev laager, kus puutusin esimest korda kokku Tantraga, OSHO dünaamilise meditatsiooniga ja ka muude inimest vabastavate, transformeerivate praktikatega (Lokiano Saksamaalt, kes on olnud viimastel aastatel Tantra Jahresgruppe liige ja kuulsa ökoküla Zegg (community) elanik)

August  2011 – läbisin Auramediaatorite kursuse, mis aitas mul aru saada, kes ma tegelikult olen, ja see teadmine omakorda tõi mulle sügavat sisemist rahu.  Samuti hakkasid võimsamalt tööle minu selgelttajumise ja selgeltteadmise võimed, mida kasutan ka oma töös klientidega. (Berit Reaver’i juhendamisel, Norra)

September 2011 – õppisin  Laavakivi ehk tsakra massaazi

September-November 2011 – Viisin ellu projekti „Mõtle positiivselt” Valga Vene Gümnaasiumis. Projekti toetasid Valga Linnavalitsus ja Hasartmängumaksu nõukogu.

Jaanuar 2012 – seiklesin Hawail Crystal Ra ja teiste väga toredate inimestega. Reisi eesmärgiks oli aktiveerida 4 elementi, kogeda veeteraapiat ookeanis ja muidugi ujuda metsikute delfiinide keskel. Lisaks täiendasin oma teadmisi Tantrast külastades Pudza pidu, kuhu olid kohale tulnud inimesed maailma erinevatest paikadest.

Мärts 2012 –  Access Bars kursus (My Södergren )

September – Оktoober 2012– Kristalliteraapia I ja II aste

November 2012 – Jaanuar 2013 omandasin Access Energetic FaceLift tehnika, Accessi kehatehnika, mis aitab vabaneda üleliigsest kehakaalust ja toitumishäiretest ja Accessi kehatehnika, mis tugevdab inimese immuunsüsteemi ja kasutatakse üksikute organite või organismis erinevate süsteemide tasakaalustamiseks

Märts 2013– šokolaadimassaaz (M.I. massaazikool)

September 2013 – õppisin mitmeid emotsionaalsete blokeeringute vabastamise tehnikaid erinevate OSHO meditatsioonide abil (Veet Mano juhendamisel, kes oli saate „Selgeltnägijate tuleproov”üks osalejatest)

Jaanuar 2014 – omandasin Accessi kehatehnika, mis aitab hävitada ja kustutada kinnijäänud mustrid kehas

Märts – Aprill 2014 –  Kristalli-Reiki kursus I ja II aste

August September 2014- Kanaldamise kursus Andre Kirsboum vahendusel (suhtlus teispoolsusega)

November 2014– intensiivkursus dr Semjon Goltsman ja Roman Goldrini juhendamisel (manuaalteraapia, siseelundite manuaalteraapia, kinesioloogia, transpersonaalse psühholoogia , tanatoteraapia ).

Jaanuar 2015– Kanaldamise kursus edasijõudnutele, teine etapp Andre Kirsboum vahendusel (suhtlus teispoolsusega)

September – Detsember 2015 – Selgeltnägemise kursus I – IV aste (Rahvusvaheline Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia)

Aprill 2016 – Ülima väljakutse energiasse pühendamine (Rahvusvaheline Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia)