HARMONISEERIMINE

Tervendamisteraapias on oluline koht situatsioonide, inimese tervise ja psüühilise seisundi harmoniseerimisel.

imagesMis on harmoniseerimine? See on organismi kõikide süsteemide, tema kõikide kehade ja ümbritsevate sündmuste viimine kooskõlla. Universaalne energia viib inimese loomulikul viisil harmooniani. Ta mõjub leebelt, et organism saaks tasapisi meelde tuletada oma algset loomulikku tasakaaluseisundit.

Igas harmoniseerimise protsessis mõjub Universaalne energia olukorra, haiguse või inimese sisemiste omaduste põhjusele. Kui me harmoniseerime midagi oma elus Universaalse energia abil, tähendab see seda, et me usaldame ennast täielikult jumaliku energia hoolde, ja see energia hakkab toimima nii, nagu on parem meile ja sellele, mis meid ümbritseb.

Viia harmooniasse – tähendab viia vastavusse plaaniga, mis on meile parimast parim. See ei tähenda, et täituvad meie soovid, sest soovid saavad pahatihti alguse meie mõistusest ja nende realiseerumine võib meid ennast isegi kahjustada. Kuid jumalik energia juhib vaid hüva tulemuseni. Inimene justkui ärkab ja avab silmad, ta justkui mõistab esimest korda elus, mis on ta elus puudu, et ta saaks end õnnelikuna tunda. Mõnikord võib harmoniseerimisel meie soov väga kiiresti täituda, kuid mõnikord me mõistame, et see polegi üldse see, mida me oma elult tahaksime, me ihaldasime seda vaid seepärast, et nii on kombeks.

Energia usaldamine, Universumi usaldamine – see tähendab olla avatud mitte ainult sellele, mida me teame ja tahame, vaid kõige olemasoleva külluse saabumisele oma ellu. Elu on palju mitmekesisem, me võime mitte näha uusi võimalusi. Harmoniseerimine avab need uued võimalused tingimusel, et me usaldame protsessi.

Mida saab harmoniseerida?

Absoluutselt kõiki eluvaldkondasid, sündmusi, inimese omadusi, tervist.

-Füüsilist tervist ja emotsionaalset seisundit;

-Kindlat eluperioodi (prenataalne aeg, mingi väga pingeline aeg, esimene seksuaalkogemus jne);

-Kindlaid eluvaldkondi (situatsioon tööl, majanduslik olukord, elukoha või naabritega seotud probleem, raamatu kirjutamine, suhted vastassooga jne);

-Suhteid (armsamaga, vanematega, lapsega, kolleegiga jne);

-Olukordasid eelmistest eludest;

-Enda iseloomuomadusi (“ebavajaliku” korrigeerimine ja “vajaliku” arendamine);

-Tulevikuolukordasid (teisipäevane koosolek, järgmise aasta reis Austraaliasse, korteri remont jne).

Kõike, mida te tahate muuta oma elus harmoonilisemaks, saab harmoniseerida.

Kui te olete mõne aja jooksul viinud läbi harmoniseerimist, kuid midagi ei muutu, siis sellel võivad olla järgmised põhjused:

-harmoniseerimise formuleering vajab korrigeerimist;

-te ei märka muutusi, pidades neid millekski iseenesestmõistetavaks või ebaoluliseks (pange tähele kõiki väikesi positiivseid muutusi – kui me suuname neile oma teadvuse, hakkavad nad kasvama, justkui fikseeruvad, kinnituvad meie elus);

-ei ole veel saabunud muutusteks sobiv aeg (harmoniseeriv toime tekib igal juhul, lihtsalt füüsilises plaanis võib see avalduda hiljem);

-te lasete tekkivad võimalused käest (harmoniseerimine ei ole mingi imevahend, kuid selle käigus tekkivaid võimalusi muutusteks peate realiseerima teie ise – jälgige oma mõtteid, järgige neid, laske oma sisetundel end juhtida);

-võimalik, et on vaja kasutada veel teisi süsteeme, meetodeid ja praktikaid (nad on sel ajal eriti tõhusad), selle kohta saate informatsiooni harmoniseerimise ajal;

-see konkreetne harmoniseerimine ei ole teile vajalik, sest see pole seotud teie eluplaaniga või ei vasta teie peamisele eesmärgile.

Universaalne energia töötab täpselt teie “tellimuse” järgi, järelikult tuleb see “tellimus” täpselt formuleerida.

Tervenemiskriis.

Tervendamispraktikas võivad mõnikord tekkida tervenemiskriisid – see tähendab seda, et olukord on pingestunud kriitilise tasemeni, pärast mida saabub tervenemine, olukorra lahenemine. Tervenemiskriis võib avalduda füüsilises puhastumises ning emotsionaalses väljundis. Igal juhul teadke, et see toimub teiega seepärast, et harmoniseerite olukorda.

Alateadvusest tulevad välja tõkked, mis ei lase teie elul olla harmooniat täis. Sel ajal võite mõista oma probleemi sügavamaid tagamaid. Lihtsalt jälgige kõike toimuvat justkui kõrvalt, protsessi süvenemata ja laskmata ennast kaasa kiskuda, kuid teadvustades. Usaldage protsessi. Mida kriisi ajal ka ei toimunud, nüüd see haihtub, kaob alatiseks. Kui te jätkate harmoniseerimist, siis olukord selgineb ja tasandub.

Kuulake oma intuitsiooni ja kirjutage üles kõik mõtted, mis tulid teile harmoniseerimise küsimuses pähe, isegi kui nad ei ole veel lõplikult formeerunud ja ei tundu teile tähelepanu väärivatena –   võimalik, et nad muutuvad uueks suunaks teie elus. Harmoniseerimise läbiviimisel tugevneb intuitsioon, tekivad uued ideed ja nende realiseerimise viisid. Kohe kui tekib võimalus olukorda otsustaval viisil muuta, tingimata tegutsege.

Mida võib harmoniseerimise ajal tunda?

Kõik inimesed tunnetavad energia voogu täiesti erinevalt. Mõned on väga tundlikud ja tajuvad igal seansil keha läbivat kuumahoogu, peapööritust, iiveldust (energia tõuseb madalamatest energiakeskmetest ülemistesse, see sarnaneb füüsilise iiveldustundega); teised tunnevad energiatulva, või vastupidi – meeldivat lõõgastust, meelerahu, rõõmu, imelist kergust, õnne; kolmandad ei tunne midagi. Kõik need reaktsioonid on täiesti normaalsed. Universaalne energia toimib alati, sisemised muutused toimuvad igal juhul, varem või hiljem näete seda ka tegelikkuses. Kuid siiski õppige end kuulama, see on elus väga kasulik oskus. Tunda ennast, tähendab leida üles iseenda Jõud.

Selleks et osaleda harmoniseerimises, on vaja järgmisi andmeid:
-Teie nimi ja perekonnanimi;
-Teie asukoht ja sünniaeg;
-Sõnastage oma eesmärk täpselt (mida te soovite harmoniseerida, lahendada jne)

Ärge esitage teiste inimeste kavatsusi ilma nendepoolse soovi või nõusolekuta, austage nende valikuvabadust!

Miks on OLULINE kirjutada HARMONISEERIMINE – me ei tea kaugeltki mitte alati, kuidas on meie jaoks parem ja missugune tulemus osutub meie jaoks tõeliselt harmooniliseks. Universaalne energia kui TARK ja igavesti armastav energia kannab hoolt selle eest, et kõik laabuks kõige paremal moel!

Oma andmed saada meilile info@delia.ee ja saada oma osalemispanus oma südame järgi enne seansi algust: Evetar OÜ, a/a EE372200221049030072 Selgitus: harmoniseerimine.

Harmoniseerimiste kalender on SIIN

Harmoniseerimise periood on 21 päeva!

Küsimuste korral võta julgelt ühendust tel. 56990979