Tee ruumi uuele.

vabadusTee ruumi uuele. Tee puhtaks külmutuskapp; viska ära kõik väiksed fooliumisse pakitud ja seismajäänud palad. Korista riidekappi; vabane kõigest , mida sa pole viimase poole aasta jooksul kasutanud. Kui sa pole mõnd riideeset aasta aega selga pannud, siis tuleb sellest kindlasti vabaneda. Müü see maha,  vaheta mõne teise asja vastu, anna ära või põleta.Segamini riidekapp tähendab segamini pead. Riidekappi koristades ütle endale: “Koristan oma mõistuse riidekappi.” Universumile meeldivad sümboolsed žestid.

Kui ma esimest korda kuulsin seisukohta, et Universumi varud on kõigile kättesaadavad, siis pidasin seda naeruväärseks. “Vaata kõiki neid vaeseid inimesi,” ütlesin endale. “Vaata enda lootusetuna näivat vaesust.” Ütlus “vaesus on vaid sinu teadvuse uskumus” ajas mind vihale. Kulus aastaid, et mõista ja leppida mõttega- jõukuse puudumises pole süüdi keegi teine peale minu. Uskusin, et ma “pole väärt”, et “rahaga pole kerge hakkama saada”, ja et “mul pole andeid ega võimeid”. See hoidis mind kinni “puudumise” vaimses süsteemis.

KÕIGE LIHTSAM ON DEMONSTREERIDA RAHA! Kuidas sa sellele mõtteavaldusele reageerid? Kas usud seda? kas see vihastab sind? või jätab see sind külmaks? Kõik, mida sa tunned, on  HEA! Olen puudutanud midagi sügaval sinu sees- tõele vastupanu punkti. Selles vallas tuleb tööd teha. On aeg avada end raha ja kõige hea potentsiaalsele voolule.

-Louise L. Hay