Inglitiivad

inglitiivadPraktiseerides enesehäälestamise tehnikat, hakkavad Teiega toimuma olulised muutused. Te saate teiste jaoks veetlevaks, Teilt nagu ingliteltki hakatakse abi küsima.

Inglitiivad on Teie kaitse mis tahes negatiivse energia, teiste inimeste negatiivsete mõtete, madala taseme olendite eest. Mis tahes ohu korral avanevad need ise ja kaitsevad Teid kõikide kurjusejõudude eest. Oma inglitiibadega saate aidata lähedasi, varjates ja kaitstes neid.

Tiivad võivad ravida Teie sisemaailma, muundades hirme ja kõike negatiivset, mida Te tunnete. Paluge neil peatada vananemisprotsessid ja Teid noorendada. Inglitiivad võivad tervistada. Te võite väljendada kavatsust ravida terveks konkreetse haige koha või füüsilise ja õhukesed kehad tervikuna. Kasutage neid oma tšakrate aktiveerimiseks ja harmoniseerimiseks. Inglitiivad aitavad parandada  suhteid  inimestega, kui Te katate nendega oma vestluskaaslase. Lihtsalt laske neil olla ja nad suurendavad Teie energeetikat ja elujõudu. Eksperimenteerige, fantaseerige. Igaüks saab oma kogemuse.

Keskenduge oma jumalikule olemusele. Tunnetage jumaliku Mina ilu, jõudu, võimsust ja armastust. Tehke seda nii palju, kui on vaja selleks, et  täituda jumaliku energiaga. Tunnetage, et Teie ja Teie jumalik Mina on üks tervik. Unustage selleks ajaks oma inimlik kehastus. Kõnetage mõttes inglitiibu.

Kujutage ette, et Teil on  seljal võimsad, lumivalged, helendavad, hiigelsuured tiivad, mis katavad täielikult Teie keha ja aurat. Aktiveerige oma ettekujutust, püüdke neid füüsiliselt tunnetada. Nautige neid. Tunnetage tiibade jõudu. Nähke nende helekuldset värvust. Kõnetage tiibu, avage need ja looge vastav kavatsus. Jälgige protsessi.
Töötage tiibadega iga päev 30 minutit 21-90 päeva.

Pärast mediteerimist ärge pange tiibu kokku, lubage neil alati olla koos Teiega. Esialgu mõelge neile ka päeval.

Te tunnete ise, kui tiivad Teiega täielikult ühte sulavad ja hakkavad avanema iseseisvalt ilma Teie teadlikku kavatsust, et Teid kaitsta, tervistada ja aidata. Pärast seda võite tehnikat praktiseerida üks kord kuus. Mida tihedamini Te tiibu kasutate, seda tugevam on efekt.

Infoallikas: http://www.interestingbox.ru/

Samal teemal:

Energeetiline kaitse

Energeetilise kiirabi meetodid

Kaitsemantrad