Harjutus: Vabanemine

stressivaba elu……Me pole sageli nõus endale tunnistama, et mineviku külge klammerdumine-ükskõik mis juhtus ja kui jube see oli-TEEB HAIGET AINULT MEILE ENDILE. “Nendel”  pole sooja ega külma. Tavaliselt pole “neil” meie probleemidest aimugi. Keeldume praegust hetke täiel rinnal nautimast ja teeme haiget ainult iseendale.

Minevik on möödas, seda ei saa muuta. Praegune hetk on see, mida saame kogeda. Kui kurdame mineviku üle, siis elame neid mälupilte praeguses hetkes uuesti läbi ja kaotame võimaluse kogeda käesolevat.

Harjutus:

Korista nüüd minevik peast. Vabane emotsionaalsest sidemest minevikuga. Las mälestused jäädagi vaid mälestusteks.

Kui meenutad seda, milliseid rõivaid kandsid kolmandas klassis, siis ei kaasne sellega tavaliselt emotsionaalset sidet. On vaid mälestus.

Sama võib kehtida ka ülejäänud minevikusündmuste kohta. Kui vabaneme mineviku sidemetest, siis on meil vaba voli kasutada kogu vaimujõud käesoleva hetke nautimiseks ja suurepärase tuleviku loomiseks.

Tee nimekiri kõigest sellest, millest oled valmis lahti laskma. Kui innukalt sa seda nimekirja koostad? Millisel tasemel on sinu vastupanu?……….

-Louise L. Hay

Harjutus: Andestamine

Harjutus: Kättemaks

Harjutus: Armastan ennast