Naiselikkus

Oma järjekordse küsitluse meeste seas korraldasin ma teemal „Naiselik naine“.

Ja siin on armsate meeste vastused:

4Lx3Xa4tjfQVastus 1: „Naiselikkus tähendab seda, kui naine paneb mehe Hinge õrnalt võbisema! See tähendab seda, kui mees muutub jämedast mehemürakast õrnaks ja hoolitsevaks. Naiselikkus väljendub selles, kui naine ON TEMA ISE! See on tema sisemine pehmus, tema sisemine soojus ja tema hinge sügav naiselik tundlikkus, kui ta suudab „ühe pilguga vastu võtta kogu mehe valu ja mure“ – see ongi naiselikkus!“

Vastus 2: Minu jaoks tähendab naiselikkus mitut omadust, mis on koondatud üheks naisele igiomaseks jooneks. See on veetlus, graatsia, pehmus, õrnus, kombelisus. Naiselikkus peab väljenduma kõnnakus, kõnelemismaneeris, näoilmes, käitumises, riietuses. Naine näeb alati kena välja, nii palju kui see võimalik on:-). Ei tohi olla selliseid mehelikke iseloomujooni nagu agressiivsus, konkurentsimeel, jõud ja võimekus ise oma vaenlastest jagu saada; naiselik naine peab olema nõrk, kuna tema nõrkuse taustal tunneb mees end peaaegu supermanina ja see on üsnagi meeldiv tunne, usu mind ;-))). Ja temas peab olema mingi ürgne seksuaalsus, mitte võlts, vaid see kõige ehtsam, mis tuleb tema seest, mis tõmbub sinu poole alateadvuse tasandil!!!

Vastus 3: Naiselikkus on miski, mis puudub enamikel neidudest, naiselikkus, nagu ma arvan, on vaos hoitus ja hoolitsetus, endas kindel olemine, et sa oled naine, stiilitunnetus; see on liigutuste nõtkus, oskus end anda ja jääda endaks, oskus mitte jäljendada; naiselikkus ei ole tingimata seksuaalsus, muide, see peab kaasa sündima, ma arvan nii.

Vastus 4: Korralikkus. Muidugi on see peenetundelisus. Puhtusearmastus. Oskus sulanduda mehes, miljöös, olukorras. Armastus oma keha vastu. Aroom. Kusjuures see ei pea olema lõhnaõli. Tähtis on ninaga tunda naise keha lähedalolu. Tingimusteta austus (vähemalt) iga vastutuleva mehe suhtes. Oskus näha igas mehes mehelikkust on kallihinnaline. Oskus meest mõista/vastu võtta, oskus jälgida mehe motiveeritust või demotiveeritust millegi suhtes on hindamatu. Üles lugeda võib palju asju, kuid kõige tähtsam on järgmine – naiselikkus, see on pidev nooruslikkuse ja tervise tunnetus oma kehas.
Vot sedasi! 🙂

-Delia