Kuidas oma soovid reaalsuseks muuta

little_dreamer_by_miraccoon-d4t0151Kõik teavad, et meie soovid võivad täituda. Kindlasti oled sellest kuulnud. Aga kas sa seda tead, et iga inimene on nagu väike võlur kes võib täita kõik oma soovid? Jaa, ma juba kuulen skeptikute hääli, et see on kõik jama, et paljude unistuste täitumine sõltub kellestki teisest ja üleüldse on keegi juba 10 aastat unistanud uuest majast ja autost, kuid ei ole midagi saanud ja nii edasi.

Kallid skeptikud, Teie elus on kindlasti olnud ka „juhused” kus see, mida olete soovinud, ikkagi ilmus Teie ellu, ehk Teie unistused täitusid. Tuletage meelde, kaevake välja oma mälust need „juhused”. Kas tuli meelde?

Kõik soovid täituvad, ainult soovida tuleb õigesti. Paljud meist teevad seda, ehk siis soovivad õigesti, intuitiivselt. Kui sina veel seda ei oska, siis siin on väike juhend, mis võiks sulle abiks olla.

Sõnasta oma soov õigesti
Oma soovi õigesti sõnastamine on väga tähtis. Kõigepealt tuleb endale selgeks teha, mida me siis ikkagi tahame? Soovi kirja panemisel tuleb jälgida, et see oleks alati positiivne, ilma „EI” sõnata. Näiteks soov: „Ma ei taha haige olla” võib just ligi tõmmata haiguse, kuna meie alateadvus ei tunne sõna „EI”, saab ta aru: „Ma tahan haige olla!”. Nõnda, kui soovid „ei taha paks olla, „ei taha vaene olla, „ei taha sõdida oma naabritega”, siis just tõmbad ligi üleliigseid kilosid (sünnipäevad, peod, stressist söömine), situatsioone kus raha lihtsalt haihtub (trahv, vargus, katkine masin jne.) või siis kolib majja rohkem lärmavaid naabreid, kes aina hullemini käituvad. Õigesti sõnastatud soovid on näiteks: „Ma olen terve.”, Ma elan külluses.”, „Mul on imelised ja sõbralikud suhted naabritega.”

Täpsusta oma soov
Soov peab olema sõnastatud võimalikult selgelt ja täpselt. Ja ka kindlasti peaks see olema kirjalikus vormis. Näiteks kui sa soovid lihtsalt armastust, siis võib juhtuda, et mõni koer tuleb sind ülevoolavalt ilastama või mõni sinu jaoks pealetükkiv inimene hakkab sind taga ajama ja sulle armastust avaldama- see kindlasti ei ole see, mida sa soovisid. Aga samas sinu soov ju täitus, sa ju soovisid armastust. Sellepärast peabki võimalikult täpsemalt kirjeldama oma soovi. Ehk siis, kui soovid uut armastust, siis võid kirjutada, et tunnen ennast selle inimese kõrval nii ja naa (igaüks paneb oma tunded), et see on vastastikune ja võid kirjeldada ka oma unistuste partnerit…milline ta on? Kui soovid uut autot, siis võid kirjutada millist täpselt Te autot soovite…musta värvi, Audi, mugav, millised süsteemid või lisad sellel autol on. Kui soovid uut töökohta, siis kirjelda milline see töö võiks olla? Milline graafik sulle sobib, mitu päeva nädalas teed tööd, milline kabinet sul on, millised ülesanded sul on ja nii edasi.

Kas ma „Tahan” või „Mul on”?
Kui paned oma soove kirja, siis tee seda oleviku vormis kirjeldades: „Mul on…”. Siinkohal paljudel inimestel võib tekkida konflikt alateadvuses mis viib selleni, et su alateadvus blokeerib soovi, kuna inimene ei usu, et selle saab. Nii ei saavutagi mitte midagi. Võid proovida alustada hoopis selliselt: „Ma olen teel …” või „Ma olen protsessis saamaks” ……ja siis võid kirjeldada oma unistuste tööd ja unistuste partnerit.

Aga tegelikult ei ole vahet kuidas te seda kirjutate, tähtis on see mida Te tunnete siis kui kirjutate oma soovi. Kui tunne on hea, siis „tellimus” Universumile hakkab kiiremini täituma, tekivad situatsioonid kus te saate tuttavaks vajaliku inimesega või „juhuslikult” pakutakse just Teile uut töökohta.

Vabane piirangutest
Kui paned oma soove kirja, siis jälgi, et sa ei paneks oma soovidele piiranguid peale. Kui sa soovid uut autot, siis oleks rumal kirjutada „Ma olen teel auto ostmiseks…..see on piirang! Te ei tea ju kuidas selle auto saate? Auto võib võita, pärida, saada kingituseks, on palju muid variante veel. Seesama saladuslik jõud valib sinu jaoks kõige parima variandi, et sa saaksid selle, mida soovisid. Soove ei tohiks kunagi piirata, sest sel juhul võib saamise protsess pikaks venida.

Lennuta ennast tulevikku
Nii, soov on kirja pandud: sõnastus on õige, kõik detailid on läbi mõeldud. Mis edasi? Edasi tuleb hakata visualiseerima. See on väga lihtne. Kujutle, et Su soov on juba täitunud ja sul on juba uus auto, uus korter, uus töö. Kindlasti pead nägema ennast peaosas, sest kui kujutad ette ainult uut korterit, siis võib juhtuda nii, et isegi näed seda kuid see ei pruugi olla sinu oma. Tuleb tunnetada seda emotsiooni mis tekib siis, kui sa oledki oma uues korteris, mis tunne see on? Kujutle! Täna selle eest mis sul juba on (isegi kui seda praegu veel ei ole).

Iga asi tuleb omal ajal
Tuleb meeles pidada, et iga soovi täitumine võtab aega. Võimalik, et sa ei ole valmis saama seda, mida tellisid. Võimalik, et hetkel ei ole sul piisavalt kogemusi uue töökoha saamiseks, aga näiteks aasta pärast kui oled ennast täiendanud ning sul on piisavalt kogemusi ja teadmisi- uus koht saab sinu omaks. Ei ole vaja kurvastada kui sa ei saa soovitud kätte, ja ei ole vaja rääkida, et see soov ei täitu, sest kui sa nii mõtled ja tunned, ei täitu tõesti su soov mitte kunagi. Pea alati meeles, et soov täitub alati siis, kui sa oled täielikult valmis oma tellitud soovi vastu võtma. Lihtsalt ole kannatlik!

Soovi täitumine
Väga tihti on kõik juba valmis selleks, et su soovid realiseeruks- kõik tingimused on täidetud ja inimene peab lihtsalt selle vastu võtma, kuid see võimalus magatakse tihti maha. Näiteks, inimene saabki pakkumise asuda uuele töökohale, kuid ta hakkab kartma, endas kahtlema ja loobub. Või siis sinu tulevane unistuste partner tuleb sinu juurde kliendi näol ja kutsub su näiteks lõunale, kuid sa mingitel põhjustel ei võta kutset vastu.

Ole tähelepanelikum ja kasuta võimalust kui see tuleb, sa ju panid kirja oma soovi ja visualiseerisid seda.
Märka ja võta vastu!

Allikas: http://hingemaailm.buduaar.ee/2012/05/kuidas-oma-soovid-reaalsuseks-muuta/

MANTRA mis kiirendab Sinu soovi täitumise protsessi

Буддийские Мантры - Мантра Исполнения Желаний [с сайта www.ololo.fm]