Kuidas avaldab naine mõju oma perekonnale?

8wgEgTNWGpcIgaühes meist, naistest, elab hea haldjas, kes kaitseb oma kodu ja perekonda. Kahjuks unustavad naised tihti, missugune suur mõju on neil oma mehele ja lastele. Vanadel aegadel mäletati seda rohkem. Praeguseks on meieni jõudnud vaid võlutoime jäänused. Kui te aga väga soovite, siis võite selle võluväe oma peres taas ellu äratada.

Näiteks, kui te triigite oma mehe särki, kujutage ette, et ei triigi mitte kortse, vaid raskusi, mida teie mees hetkel kogeb. Ja te võite imestada, kui teie mees sel samal päeval teatab, et kõik sujus tal imeliselt. Ja nüüd mõelge selle üle, mis toimub siis, kui te pesete ärritunult põrandat või teete pahuralt süüa? See on juba kuri nõidus!

Kas tasub siis imestada, et praegused pered kiiresti lagunevad, et mehed kaua ei ela ja et tekivad aina uued haigused? Muidugi võivad naised mulle vastu vaielda, öeldes, et las mehed „võluvad“ mulle ka hea tuju. Kuid mina ütlen, et naine on armastuse allikas – just temalt saab mees oma olemuse ja mõtte. Just naise ülesanne on armastada oma meest. Mees aga annab suuna, tema tegutseb. Mees on jõuallikas.

Kuidas siis teie armas mees saab olla jõuline, kui te olete alatasa ärritunud, närvitsete, karjute ja süüdistate teda milleski? Kas see on siis armastus, mille nimel mees tahab mehelikke tegusid korda saata?

Kallid daamid, mõelge selle üle 🙂